Wyniki wyszukiwania dla: problem

Strona

 burinek Przodownik pracy

Postów: 482
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.06.2008
Skąd: Sandomierz
Poziom ostrzeżeń: 0
Witam. Mam problem. Gram sobie Lechem i dwaj moi zawodnicy dostali w jednym meczu czerwone kartki. Powinni zostać zawieszeni, jednak w drugim meczu zagrali. Dodam że obydwa mecze były w lidze. To jakiś błąd czy bug??? Pomóżcie

 Głosik Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 3456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.03.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
[quote=Wojtasgda]A ja mam trochę inny problem z rzutami rożnymi. Mianowicie sam sobie ustawiłem wykonywanie SFG i są skuteczne tylko jest jeden mankament jakieś 90% strzelonych bramek po rzutach rożnych jest nie uznanych z powodu fauli moich zawodników. Da się coś z tym zrobić gram na 8.0.0[/quote]
Na 8.00 to codziennośc, najlepiej zmień na 8.02 tam mniej jest taloch sytuacji,i ogólnie gra sie przyjemniej, pozdrawiam

 Wojtasgda Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.07.2008
Skąd: Wolne Miasto
Poziom ostrzeżeń: 0
A ja mam trochę inny problem z rzutami rożnymi. Mianowicie sam sobie ustawiłem wykonywanie SFG i są skuteczne tylko jest jeden mankament jakieś 90% strzelonych bramek po rzutach rożnych jest nie uznanych z powodu fauli moich zawodników. Da się coś z tym zrobić gram na 8.0.0

 krooger1988 Młody aktywista

Postów: 208
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2007
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Poziom ostrzeżeń: 0
20.07.2008 14:31    #16654     Sufler - Porady do gry - Przechwałki, rekordy itp.
Mi drugi screen smiga bez problemu :D Wiem ze skarb :D Cud ze jeszcze go utrzymałem w tym Kszo :)

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
20.07.2008 13:44    #16655     Sufler - Porady do gry - Program do zdjęć
To jest problem z grą? Jeszcze raz posiadając rangę reakcjonisty naruszysz zasady, to odejdziesz z wrogiem ludu.

Nie wiem, po co zadajesz takie pytanie. Przecież masz Google.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 nera1989 Młody aktywista

Postów: 67
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
20.07.2008 13:11    #16656     Sufler - Porady do gry - Problem z kasą
problem finansów jest problemem złożonym... składać się mogą na to zarówno zbyt duże płace, mała frekwencja, zbyt duże premie. sobie z tymi problemami poradzić masz wyjaśnione wyżej. Dobrym źródłem dochodów są premie za sukcesy w różnych pucharach, o ile w Polskiej lidze i pucharach wiele nie dostaniesz to za europejskie puchary to dostaniesz masę pieniedzy. Np za awans do fazy grupowej LM dostajesz 17 mln złotych

 Destro Młody aktywista

Postów: 150
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.03.2008
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
Tu masz link do podobnego tematu ( na suflerze jest ich kilka) ;)

http://www.cmrev(...)nii.html

 Kanius Partyzant

Postów: 356
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
20.07.2008 12:55    #16658     Sufler - Porady do gry - Transfery ... pomocy !!!
Poprostu nie opłaca im się dawać tyle pieniędzy za 33 latka. Ja miałem tak podobnie z Dawidowskim, jednak tutaj był problem bo chciałem Go oddać za darmo ale kluby nie były zainteresowane, bo nie byli by wstanie płacić mu pensji(strasznie dużo zarabia jak na takiego słabiaka). Gdy grałem Valencią chciałem pozbyć się niepotrzebnego już Mory i tez obniżałem kwoty z 1 mln na 200 tys ale kluby się nie zgadzały. Poprostu im się nie opłaca. Pozdrawiam i życzę powodzenia w grze xD

 Kanius Partyzant

Postów: 356
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
Witam. Mam problem. Otóż gram sobie Valencię i w przerwie sezonu (ok listopada) dostałem pieniądze na transfery i odrazu kupiłem Zapatera i Guizę. Potem okazało się że obaj nie mogą przejść w zimowym okienku transferowym tylko pod koniec sezonu(tak samo było w okresie letnim i tak mam tylko z piłkarzami z hiszpanii). Czy jest to bug czy zasady ligi hiszpańskiej?

 Duffy Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.07.2008
Skąd: a
Poziom ostrzeżeń: 0
20.07.2008 12:33    #16660     Sufler - Porady do gry - Transfery ... pomocy !!!
Witam !
Mam wielki problem z transferami ! Otóż chce sprzedać zawodnika, który ma 33 lata i jest wyceniany na 4,7mln. Więc ustalam mu status transferowy jako niepotrzebny klubowi i że jest na sprzedasz. Klikam kontynuuj i są zainteresowane kluby. Klikam negocjuj i daje oferte 3,0mln, 2,0mln i zawsze anuluja oferte ! Dlaczego ! :(

Prosze o pomoc

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution