Wyniki wyszukiwania dla: problem

Strona

 cocaine_rodeo Partyzant

Postów: 64
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.05.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
21.07.2008 14:31    #16641     Sufler - Porady do gry - Taktyka i technika
Witam,
Wiem, że to nie jest temat na suflera, ale na forum z uporem maniaka próbuję zamieścić post i z uporem maniaka nie jestem w stanie zapisać posta, dlatego piszę tutaj.
Mam dość duży problem z taktyką a mianowicie obserwuję, że linia obrony nie nadąża wyraźnie za napastnikami drużyny przeciwnej. Często zdarza się, że piłka wrzucona za plecy obrońcy nie wywołuje w nim żadnej reakcji i zwyczajnie stoi w miejscu nie cofając się w stronę bramki. Często jest tak, że obrońca znajdujący się najbliżej piłki nie atakuje, tylko biegnie wzdłuż linii a inny obrońca ze środka pola (lub z drugiego końca boiska!!!) biegnie w tym czasie do napastnika zostawiając nie pilnowanego zawodnika. Podobnie dzieje się z pomocnikami, którzy zupełnie pozostają nieczuli na rozgrywaną między nimi piłką. Bywa tak, że piłka płasko przelatuje dosłownie "przez" nich i nie są w stanie zmienić nawet toru jej lotu, czyli wcale nie ingerują w przeszkadzanie rozgrywania akcji przez przeciwnika. Czy ktoś miał podobny problem? Czy jest to sprawa ustawienia taktyki ogólnej, indywidualnej, czy może jeszcze czegoś innego??? Nie muszę mówić, że w ten sposób tracę absurdalne bramki. Jest jeszcze jeden problem a mianowicie, że grając na patchu nie ma mowy o żadnych dośrodkowaniach. Wszystkie piłki z dośrodkowań mojej drużyny kończą się na wybiciu na rzut rożny lub aut. Gram Legią na patchu 7.0.1. i mam w tej chwili 2011 rok.
Będę wdzięczny za pomoc.

 miksur Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2008
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
21.07.2008 14:20    #16642     Sufler - Porady do gry - Problem z Aklimatyzacja
szukałem tematu podobnego nie nie znalazłem, może źle szakalem...
mam problem bo mój obrońca Branko Lazarevic ma problemy z aklimatyzacja i i chce odejść z klubu a ja chce go zatrzymać i nie wiem co zrobić właśnie próbuje podpisać kontrakt z Serbem który zna polski i serbski język żeby mu pomógł w zaaklimatyzowaniu sie. czy to pomoże?

 Kerry Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1601
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
21.07.2008 14:01    #16643     Sufler - Porady do gry - Prędkość pobierania
Też mam ten problem, ale administratorzy nic nie robią w tym kierunku, by to poprawić.

 Przemu$^^ Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1491
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2008
Skąd: Widzew Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
21.07.2008 13:41    #16644     Sufler - Porady do gry - Mała, a średnia baza danych
[quote=Łunio]"zawalony"? chodzi Ci o pamięć ram czy o miejsce na dysku? jeśli o pamięć ram to wyłączam wszystkie programy, a na dysku mam 13gb wolnego miejsca. Zastanawiam się czy to może byś problem z chłodzeniem? Bo mój komputer jest otwarty, ponieważ jak go zamknę to strasznie nagrzewa się blacha. Wiatraczki niby działają tylko, że ten od procka podłączony jest do karty graficznej a ten z kg podłączony jest do płyty głównej, ponieważ od procesora nie działał gdy był podłączony tak jak zawsze ;/ nie znam się na tym.[/quote]
to że masz 13 GB to nic nie znaczy. Możesz mieć zawalony rejestr, robale na dysku etc. defragmentacja dysku by się przydała, skan anty virem, czyszczenie rejestru
wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach.

 Łunio Partyzant

Postów: 51
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.07.2006
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
21.07.2008 13:21    #16645     Sufler - Porady do gry - Mała, a średnia baza danych
"zawalony"? chodzi Ci o pamięć ram czy o miejsce na dysku? jeśli o pamięć ram to wyłączam wszystkie programy, a na dysku mam 13gb wolnego miejsca. Zastanawiam się czy to może byś problem z chłodzeniem? Bo mój komputer jest otwarty, ponieważ jak go zamknę to strasznie nagrzewa się blacha. Wiatraczki niby działają tylko, że ten od procka podłączony jest do karty graficznej a ten z kg podłączony jest do płyty głównej, ponieważ od procesora nie działał gdy był podłączony tak jak zawsze ;/ nie znam się na tym.

 MaD789 Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.07.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
21.07.2008 11:30    #16646     Sufler - Porady do gry - Problem z Uaktualnieniem :(
Ściągnołem najnowsze uaktualnienie do FM 2008 skopiowałem do folderu C:Documents and SettingsMasterAdminMoje dokumentySports InteractiveFootball Manager 2008db

i do D:GRYFootball Manager 2008datadb

i nie chce mi tego wyszukać wogóle nie wyświetla jak biorę nową gre to wyskakuje mi tylko ta oryginalna i ta z łatki 8.02 [fix]

Licze na waszą pomoc

 kamikadze6666 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.09.2007
Skąd: Raków
Poziom ostrzeżeń: 0
21.07.2008 08:33    #16647     Sufler - Gra przez sieć - Zagrajmy przez internet!
kamilx ma jakies krzywe fazy
ja sie przynaje bez bicia ze mam pirata, wszytkie latki i inne pierdoly mi smigaja bez zadnych problemow
jak ktos zainteresowany gra przez neta to piszcie na gg [cenzura]
wszystkie szczegoly dotyczace lig itp do ustalenia

 Robi2009 Młody aktywista

Postów: 404
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.10.2006
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
20.07.2008 20:58    #16648     Sufler - Porady do gry - trening bramkarzy
Odświeżę trochę temat - mam problem z trenowaniem bramkarzy - juniorów. Niezależnie jakim klubem, o jakiej bazie, z ilugwiazdkowym trenerem,na jakim super-treningu, zawsze stoją niemalże w miejscu. Bramkarz mający np. refleks 10 2-3 lata później wciąż ma refleks 10. To jakaś wada 08, związana z ogólnie słabym poziomem juniorów, czy ja coś robię nie tak?
There's nothing to fear except the fear itself

 kacpergawlo Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 796
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
20.07.2008 20:27    #16649     Sufler - Porady do gry - Kariery.....
Jest dział na suflerze, prosze bardzo tutaj link - http://www.cmrev(...)ion.html
Ten temat jest aktualny, tylko sobie przewin na ostatnia strone :).

 tomekbvb Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.08.2007
Skąd: Dzierżoniów
Poziom ostrzeżeń: 0
20.07.2008 20:26    #16650     Sufler - Porady do gry - Kariery.....

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution