Wyniki wyszukiwania dla: problem

Strona

 gruchalbn Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 370
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.12.2007
Skąd: LBN
Poziom ostrzeżeń: 0
22.07.2008 20:25    #16621     Sufler - Porady do gry - FMM
może masz ustawionego FMM do wersji FM bez żadnej łatki w opcjach zmień żeby sam sobie wyszukał jaką wersie FM grasz i nie powinno być już żadnego problemu;)

 procop Partyzant

Postów: 94
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2008
Skąd: Legnica
Poziom ostrzeżeń: 0
22.07.2008 16:08    #16622     Sufler - Porady do gry - Kolejny bug - dwa kluby naraz?
No i problemem okazał się przypadek i moja nieuwaga. Najwyraźniej zawodnik, który mnie interesował był już obserwowany przez moim scout'ow (jak jeszcze byłem w Arce) i raport pozostał, jedyny bug jaki tutaj jest to to, że gra pokazuje mi informacje o zawodnikach, których miałem na shortliście w Arce, mimo, że teraz mam pustą, więc problem po pewnym czasie powinien sam ustąpić, gdy okres obserwacji tamtych zawodników minie i zostaną automatycznie usunięci z listy. Mały bo mały, a jednak bug.
Dzięki za pomoc i wasze rady.

 makumba Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.02.2007
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
22.07.2008 13:51    #16623     Sufler - Porady do gry - Kolejny bug - dwa kluby naraz?
siemka procop..ja również miałem taki problem tylko jak prowadziłem reprezentacje.najpierw była to reprezentacja Dani z której przesiadłem się na kochaną ITALIĘ..i asystent z Dani non stop składał raporty o piłkarzach Duńskich czyli jak kontuzje mecze itp.!!! wiesz jedynym chyba sposobem jest zwolnienie asystenta..ja tak zrobiłem zwalniając tego z ITALII a potem znów go zatrudniłem i problem minął.przynajmniej tak było u mnie.pozdro:) mam nadzieję że się przydałem na coś:D

 procop Partyzant

Postów: 94
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2008
Skąd: Legnica
Poziom ostrzeżeń: 0
22.07.2008 12:57    #16624     Sufler - Porady do gry - Kolejny bug - dwa kluby naraz?
Aktualnie żaden scout nie wyszukuje nikogo, pozatym problem jest bardziej złożony niż tylko jeden zawodnik co możesz przeczytać i zobaczyć na screenie z pierwszego postu.

 Perez były Minister Literatury

Postów: 391
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.12.2003
Poziom ostrzeżeń: 0
22.07.2008 12:12    #16625     Sufler - Porady do gry - LIGA PRZEZ NETA
Więcej chętnych znajdziesz w temacie poświęconym grze przez sieć - http://www.cmrev(...)et_.html A taki projekt wymaga już jakiejś strony/forum do celów organizacyjnych no i jak mówili przedmówcy - może być problem ze zrealizowaniem.

 cenzura1 Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
Witam was po raz kolejny i znowu mam pytanie , zrobiłem w folderze z fm dwa foldery schedules i shortllists i właśnie się pytam dlaczego kiedo dodałem do obu pliki do jednego trening tuga do drugiego największe talenty to kiedy włączam grę i chcę importować plokazują się same foldery bez plików?

link do fotki http://www.bankf(...)328.jpeg

 Przemu$^^ Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1491
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2008
Skąd: Widzew Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
22.07.2008 10:55    #16627     Sufler - Porady do gry - Instalacja problem z setup
to jedyne wyjście to zadzwonić do dystrybutora i zgłosić że masz problem z grą, a oni powinni Ci nową przysłać. Oryginał oczywiście ?
wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach.

 cenzura1 Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
22.07.2008 10:01    #16628     Sufler - Porady do gry - Instalacja problem z setup
Witam was drodzy fmowcy a jednocześnie prosze was o pomoc . Zacznijmy od początku ściągnąłem trening tuga z cmrev i właśnie nie mogłem tego wgrać i właśnie pomyślałem że może odinstalowanie i powtórne zainstalowanie fm pomoże jednak autorun jakoś na tej płycie nie działa i musiałem sam wchodzić w setup jednak teraz kiedy klikam wyświetla mi się coś takiego (link u dołu) i po pewnym czasie znika i nic się nie dzieje
link do fotki:http://www.bankfotek.pl/image/106308.jpeg

 efemaniak Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
21.07.2008 20:44    #16629     Sufler - Porady do gry - Photoshop na Viste
Fakt, pytanie średnio pasuje do Suflera, ale nie mi to oceniać. W kwestii Photoshopa - http://www.downl(...)otoshop/ (info do trialu jest, że działa pod Vistę 32-bitową). Ttaj - http://www.centr(...)BCy.aspx info o Viście i Photoshopie (niby są problemy, ale jedynie z rejestracją; warto sprawdzić jak wygląda sprawa z trialem). No i jeśli już, to sugeruję ściągać najnowszy trial Photoshopa (minimum CS3) lub w tę stronę - http://osnew(...)s-vista/ .

 gauka Partyzant

Postów: 140
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
21.07.2008 20:37    #16630     Sufler - Porady do gry - MAM PROBLEM!!!
Nie wiem jak usunac taki bialawy slad za strojem w fm'ie 2008...

Prosze bardzo o pomoc, bo przynajmniej dla mnie jest to wkurzajace widac to podczas meczow jaki i na zalaczonym screenie...

mozna tez sie kontaktowac na gg: 2495197 (moge byc niewidoczny)

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution