Wyniki wyszukiwania dla: problem

Strona

 alienator Młody aktywista

Postów: 177
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.05.2008
Skąd: Świnoujście
Poziom ostrzeżeń: 0
jak masz FF, to zainstaluj sobie plugina AdBlock, problem znika.

ja już napisałem PMkę do M8_PL, a teraz wnoszę oficjalnie o dodanie usługi raportowania postów, oczywiście jeżeli to możliwe.

 The Reds Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
23.07.2008 12:06    #16602     Sufler - Porady do gry - Transfery ... pomocy !!!
A ja mam trochę inny problem. Otóż: chce kupić D.Ville. Złożyłem pare ofert i zawodnik chce przejść do mnie, tylko klub(trener) nie chce go sprzedać. Puszczą go, ale za ponad 100 mln. Jest jakiś sposób na "tańsze" wyciągnięcie go z klubu (nie chce czekać do końca kontraktu). Mówię, że nie odpuszczę, że to klasowy zawodnik i nic. Kumpel mi mówił, że wyciągnięcie Villi jest niemożliwe....

 geba90 Młody aktywista

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
23.07.2008 12:02    #16603     Sufler - Porady do gry - Rozszyfrowanie taktyki
komputer taktyki nie rozgryza ale konkretny przeciwnik moze ;p ja gram LEgia 4-1-3-1 i w poprzednim sezonie z wisla spotkalem sie 6 krotnie i musze przyznac ze z kazdym meczem gralo mi sie trudniej (przed ostatni zremisowalem, a ostatni przegralem ;o). inna sytuacja ktora potwierdza rozgryzanie taktyki byly mecze z korona (mecz po meczu, najpierw liga, pzniej puchar), w pierwszym wyszli 4-4-2 i dostali niezly lomot, a w drugim wyszli 3-5-2 i narobili mi sporych problemow ;p

 Kerry Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1601
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
23.07.2008 11:55    #16604     Sufler - Porady do gry - Rozszyfrowanie taktyki
Tak. Na CMRev był kiedyś poruszany ten problem i wszyscy użytkownicy chórem mówili, że komputer taktyk nie rozgryza.

Radzę Ci jednak kombinować z taktyką. Każdy zespół ma inne ustawienie, inne polecenia stąd Twoja taksa w jakimś meczu może zawieść.

 adamdidol Partyzant

Postów: 32
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.05.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
23.07.2008 11:47    #16605     Sufler - Porady do gry - Rozszyfrowanie taktyki
Mam pewien problem gram taktyka kita 32 i dochodzę do końca sezonu i mam pytanie czy jest możliwe ze nastepnym sezonie komputer rozszyfruje ta takse i bede przegrywał
<a href="http://www.web-tools.pl/" title="monitoring pozycji"><img src="http://www.darmowe-liczniki.web-tools.pl/lic

 geba90 Młody aktywista

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
23.07.2008 11:40    #16606     Sufler - Porady do gry - Syndrom poprzedniego meczu
zapewne nie sa jeszcze zgrani (zazwyczaj tak sie dzieje na poczatku nowego sezony gdy sklad troche sie zmienia). ja w Legii stosuje taktyke par, otorz w ataku gra chinyama i mika aa cos tam (ten fin), lub fenin z kose. wszyscy maja wyrownany poziom i jezeli np fenin nie ma kondycji to chocby z kose bylo wszystko w porzadku to i tak wychodza chini i mika. ten sposob dobrze sie sprawdza, czesto maja w osobistych ze dobrze gra im sie razem ;)
ponadto nie zmieniaj za czesto taktyki, bo to tez nie wplywa za dobrze na gre zespolu, ale mozesz ja starac sie dostosowac do trudniejszych rywali, miej szeroka kadre, tak aby zastapienie kogokolwiek nie bylo problemem, no i mozesz poszukac wzmocnien, bo moze twoi zawodnicy sa najzwyczajniej za slabi aby pokonac rywali ;p pamietaj tez o treningu! nie moze byc za intensywny, ale tez nie za luzny... kombinuj ;)

 BagiDM Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.01.2008
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
23.07.2008 11:22    #16607     Sufler - Porady do gry - sejwy na innych kompach
dzieki, a co z ta vista,z czym moze byc problem?

 jaramaniak Przodownik pracy

Postów: 547
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.08.2007
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
23.07.2008 11:12    #16608     Sufler - Porady do gry - sejwy na innych kompach
myślę że tak, mnie się udało :) chyba problem będzie z kompem który ma viste ale dokładnie nie wiem.
De profundis clamavi ad te, Domine

 jaramaniak Przodownik pracy

Postów: 547
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.08.2007
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
23.07.2008 10:48    #16609     Sufler - Porady do gry - edytowanie profilu
kerry może napisz dokładniej bo mam ten sam "problem".
De profundis clamavi ad te, Domine

 MaD789 Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.07.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
23.07.2008 10:21    #16610     Sufler - Porady do gry - Problem z FM Modifier 2.25 :(
Mam problem bo jak chce wczytać w edytorze np. zespół albo zawodnika to mi to wyszukuje ale gdy klikne np. na zawodnika to wyskakuje mi błąd (ID:1073) nie wiem co mam robić wcześniej mi taki błąd nie wyskakiwał

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution