Rinho oddał idee tego problemy. Nie dotyczy to tylko Francji, dotyczy to każdej ligi kraji z UE. Np. w Hiszpanii też jest limit obcokrajowców (chyba 5), a np. w Barcie gra ich więcej: Messi, Eto, Yaya Toure, Marquez, Milito, Caceraes i Keita, ale odliczając zawodników z Afryki limit jest spełniony. Dzieje się tak, gdyż został podpisany dokument (nie pamiętam nazwy) między Europą, a Afryką polegający na swobodnym przepływie pracowników i dający to, że Afrykanie nie muszą mieć specjalnych zezwoleń na pracę w Europie. A, że piłka nożna też nie może być wyjątkiem to wszystkie limity związane z graczami z po za UE nie dotyczą Afryki. Afrykan dotyczą tylko limity graczy zagranicznych, ale nie UE, tylko po prostu z innego kraju (w Polsce jest limit chyba 15 cz koło tego, albo limit w Polsce do wystawiania zagranicznych w Super Pucharze). W Twojej sytuacji zostali policzeni tylko zawodnicy z Ameryki Południowej i daltego mieszczą się w limicie. Chyba dokładnie to wyjaśniłem, jakby miał jakies pytanie to pisz.
Najnowsze posty