Wyniki wyszukiwania dla: problem

Strona

 jaramaniak Przodownik pracy

Postów: 547
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.08.2007
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
24.07.2008 14:53    #16581     Sufler - Porady do gry - Save Cleaner do fm 2008
to nie to samo, a różnicę masz opisaną tu :

http://www.cmrev(...)459.html
De profundis clamavi ad te, Domine

 karol93 Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.04.2008
Skąd: Chojnice
Poziom ostrzeżeń: 0
24.07.2008 13:30    #16582     Sufler - Porady do gry - Kogo wybrać?
Witam. Mam tak jakby problem. Chodzi oto ,że chce kupić napastnika i się zastanawiam kogo wybrać. Mam na oku :rooney, aguero, pato, hunteelar,van persie i adriano. Najbardziej zastanawiam się nad rooneyem i aguero. Jak wy myślicie?Chciałem dodać , że gram Barceloną

 mcsolo Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
24.07.2008 13:26    #16583     Sufler - Porady do gry - Gra sama się wyłącza
witam
ja mam podobny problem tyle ze w moim przypadku wyskakuje okienko ...

Błąd aplikacji

Napotkano poważny błąd i aplikacja zostanie zamknięta. Plik z Informacjami o błędzie został utworzony w;...

i tak dalej ;/ nie mam pojecia co zrobic a zalezy mi na tym save... moze ktos wie co z tym zrobic... próbowałem juz przinstalowac gre i po tym samym czasie gdzies po połowie 2009 roku gra sie wylącza ;/;/ bede wdzieczny za pomoc...

 DeminElex Młody aktywista

Postów: 166
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2008
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Poziom ostrzeżeń: 0
24.07.2008 12:57    #16584     Sufler - Porady do gry - Problem z transferem
Mam taki problem chce kupić Nicolasa Millana. Scaut mówi, że chce przejść, ale gdy przedstawie mu oferte to on akceptuje kontrakt Colo Colo. Co mam zrobić ?!

http://www.bankfotek.pl/view/107682

http://www.bankfotek.pl/view/107684

http://www.bankfotek.pl/view/107685

 jaramaniak Przodownik pracy

Postów: 547
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.08.2007
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
24.07.2008 11:18    #16585     Sufler - Porady do gry - rzuty rozne w FM 2006
zależy to od wielu rzeczy kolego. Jakich masz piłkarzy? wiadomo że dobrze grających głową na długi, krótki słupek, jednego obrońce z tyłu.

poczytaj o tym tutaj:

http://www.cmrev(...)ka_.html
De profundis clamavi ad te, Domine

 kacpergawlo Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 796
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
24.07.2008 10:26    #16586     Sufler - Porady do gry - odnośnie obywatelstwa
Rinho oddał idee tego problemy. Nie dotyczy to tylko Francji, dotyczy to każdej ligi kraji z UE. Np. w Hiszpanii też jest limit obcokrajowców (chyba 5), a np. w Barcie gra ich więcej: Messi, Eto, Yaya Toure, Marquez, Milito, Caceraes i Keita, ale odliczając zawodników z Afryki limit jest spełniony. Dzieje się tak, gdyż został podpisany dokument (nie pamiętam nazwy) między Europą, a Afryką polegający na swobodnym przepływie pracowników i dający to, że Afrykanie nie muszą mieć specjalnych zezwoleń na pracę w Europie. A, że piłka nożna też nie może być wyjątkiem to wszystkie limity związane z graczami z po za UE nie dotyczą Afryki. Afrykan dotyczą tylko limity graczy zagranicznych, ale nie UE, tylko po prostu z innego kraju (w Polsce jest limit chyba 15 cz koło tego, albo limit w Polsce do wystawiania zagranicznych w Super Pucharze). W Twojej sytuacji zostali policzeni tylko zawodnicy z Ameryki Południowej i daltego mieszczą się w limicie. Chyba dokładnie to wyjaśniłem, jakby miał jakies pytanie to pisz.

 flyingmisiek Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.10.2007
Skąd: Jeżowe
Poziom ostrzeżeń: 0
24.07.2008 10:10    #16587     Sufler - Porady do gry - Mała Flustracja
Moim zdaniem to nie jest bug. Ja nie takie rzeczy widziałem.
Co do łatki to ona nie rozwiązuje tego problemu, bo ja gram na 8.0.2 i mam podobnie.

 Przemu$^^ Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1491
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2008
Skąd: Widzew Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
23.07.2008 23:34    #16588     Sufler - Porady do gry - Problem z FMM
kerry tutaj to potrzeba fmm 2,24 i pokombinuj z bazą danych w opcjach :)

edyta : identyczny błąd -> http://www.cmrev(...)-__.html
wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach.

 Perez były Minister Literatury

Postów: 391
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.12.2003
Poziom ostrzeżeń: 0
23.07.2008 23:28    #16589     Sufler - Porady do gry - Problem z FMM
Nie używam, ale:
- http://www.cmrev(...)73_.html i idąc dalej
- http://www.cmrev(...)&y=0

Tak na szybko to pada opcja z użyciem wersji 2.24

 Kerry Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1601
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
23.07.2008 23:24    #16590     Sufler - Porady do gry - Problem z FMM
Problemy z FMM są wszystkim dobrze znane, ale ja niestety mam duży problem, a odpowiedzi w starszych tematach nie znalazłem.

Mój problem zaznaczony jest na screenie. Dodam od siebie, że gram na bazie danych 8.0.2.

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.