Wyniki wyszukiwania dla: problem

Strona

 Głosik Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 3456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.03.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
26.07.2008 17:32    #16551     Sufler - Porady do gry - A gdzie cm05?!
a wczym masz problem? Bo chyba problemem nie jest to ze go tu nie ma...
a jakbys już miał problem z cm 05 .. to mozesz swobodnie tutaj o tym pisac i nie patrz sie na kategorie....

 wilq_StalzMielca Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.06.2008
Skąd: Jarosław/Mielec
Poziom ostrzeżeń: 0
wiatm wzystich (wwiem ze temat juz był ale nie rozwiazany wiec zakladam nowy) otoz mam pewien problem kiedy zapisuje gre po zaladowaniu paska pisze mi ,,zaspis gry zakonczył sie niepowodzeniem'' i tworzy sie backup tamtego save kiedy wczytalem tego backupa wszystko swietnie chodzilo ale nie ma ... terminaza, jest to bardzo irytujace z gory dzieki.

 Głosik Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 3456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.03.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
właśnie :>
ja chyba mam z tym najwiekszy problem
patrzcie w post w komentarzach irekroga... jakaś zgroza:D

 duran999 Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.07.2008
Skąd: Przemyśl
Poziom ostrzeżeń: 0
26.07.2008 14:00    #16554     Sufler - Porady do gry - blad w grze - zotla kartka
Możliwe, że masz problem z grafiką. Czegoś nie wyświetla i wywala Cię do systemu.

 wariat ze wsi Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
26.07.2008 13:02    #16555     Sufler - Porady do gry - blad w grze - zotla kartka
cześć.

mam bardzo dziwny problem. gram realem sociedad san sebastian i gdy w byle jakim meczu zawodnik dostanie zolta kartke to wywale mi gre do windowsa;/ co mam zrobić?
z góry dzieki za pomoc

 fbd Młody aktywista

Postów: 225
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.05.2008
Skąd: Bombla
Poziom ostrzeżeń: 0
26.07.2008 12:46    #16556     Sufler - Porady do gry - fiorentina a najlepsza taktyka
[quote=Przemu$^^]ehh fiorentina :] powiem tak : grałem nimi trzy seozny :) dwa mistrzostwa, liga mistrzów i vice mistrzostwo :) przez trzy lata grałem tylko skrzydłami, bo to jest drużyna świetnie przystosowana do takiej gry ( mutu, semioli, santana ) grałem 4-2-3-1 i świetnie to wychodziło :) tutaj masz wszystko co umnie było -> http://www.cmrev(...)page=138 tam znajdziesz :) po prostu musisz ustawiać taktykę do zawodników, a nie zawodników do taktyki :)[/quote]

tyle że z tej trójki został mi tylko Santana, ale za to mam Quaresme, Maxi Rodrigeza , Gasbaronniego, Giovinnco . A jaką taktykę bys proponował do tych zawodników? :)
The colors of a rainbow, so pretty in the sky!

Ludzie, uśmiechnijcie się!

 Przemu$^^ Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1491
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2008
Skąd: Widzew Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
26.07.2008 12:30    #16557     Sufler - Porady do gry - fiorentina a najlepsza taktyka
ehh fiorentina :] powiem tak : grałem nimi trzy seozny :) dwa mistrzostwa, liga mistrzów i vice mistrzostwo :) przez trzy lata grałem tylko skrzydłami, bo to jest drużyna świetnie przystosowana do takiej gry ( mutu, semioli, santana ) grałem 4-2-3-1 i świetnie to wychodziło :) tutaj masz wszystko co umnie było -> http://www.cmrev(...)page=138 tam znajdziesz :) po prostu musisz ustawiać taktykę do zawodników, a nie zawodników do taktyki :)
wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach.

 fbd Młody aktywista

Postów: 225
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.05.2008
Skąd: Bombla
Poziom ostrzeżeń: 0
26.07.2008 12:10    #16558     Sufler - Porady do gry - fiorentina a najlepsza taktyka
Mimo, że mam dobrych piłkarzy (patrz załącznik) ostatnio mam problemy z ogrywaniem ligowych średniaków, a na przykład identyczną taktyką i tymi samymi zawodnikami rozegrałem mecz w ćwierćfinale ligi mistrzów i Królewscy wracali z 4 bramkami w dupę bez żadnej strzelonej. Więc mam takie pytanie czy taka taktyka jaką ja stosuje w większości meczy jest dobra. Może jakieś propozycje :) mój skład i taktyka w załączniku :)
http://img15(...)1jl1.png
The colors of a rainbow, so pretty in the sky!

Ludzie, uśmiechnijcie się!

 slavoo Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
26.07.2008 11:22    #16559     Sufler - Porady do gry - graphics.fmf
mam problem z tym plikiem, podczas gry wyskakuje mi błąd.

ten plik zznajduje sie w folderze data.

czy mogl by mi ktos dac linka z tym plikiem, albo wyslac mi go na email

 Arko Młody aktywista

Postów: 376
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.02.2008
Skąd: Chełm
Poziom ostrzeżeń: 0
26.07.2008 11:01    #16560     Sufler - Porady do gry - Przyjęcie oferty
Oj Głosik, Głosik same problemy z tobą :D I Ci posty usuwają i Ci linki niedziałają :P Coś z tobą nie tak :]

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.