[quote=chelmianinl]jezeli kowalski to bez problemu mozesz go wpuszczac na cale mecze, a jak inaczej to na same koncowki.
przeciez tu takie barany komentuja, ze sie w pale nie miesci. pisza bez sensu i mysla, ze punkty za byle gowno zarobia
[/quote]
Przeczytaj odpowiedzi od początku, a nie pierdoły piszesz... Wg mnie sam jesteś baran.
przeciez tu takie barany komentuja, ze sie w pale nie miesci. pisza bez sensu i mysla, ze punkty za byle gowno zarobia
[/quote]Przeczytaj odpowiedzi od początku, a nie pierdoły piszesz... Wg mnie sam jesteś baran.

.Moze wie ktos co trzeba zrobic?
Facebook
Twitter
YouTube
Twitch.tv
RSS
Najnowsze posty