Wyniki wyszukiwania dla: problem

Strona

 Kanius Partyzant

Postów: 356
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
Udało się problem zażegnany. Oto jak to zrobiłem: Stworzyłem nową grę(podczas tworzenia mi wyskoczył znowu ten komunikat). Gdy nowa gra skończyła się ładować stworzyłem nowy profil w grze(profil managera). Po chwili wyskoczył znowu ten błąd. Zakończyłem grę i spróbowałem od nowa. Wyskoczył mi komunikat: brak bazy danych, a po chwili crash dumps. Odinstalowałem grę, dodatki wgrałem ponownie i patcha+updates i wszystko działa. Crash mi wyskakuje sporadycznie, a z resztą nie mam problemu(jak narazie). A właśnie jak myślicie co z tym crashem, kupiłem nowego kompa i nową płytę a jednak czasami wyskakuje(tak raz w sezonie mniej więcej). Aha dodam że grę zainstalowałem na innym dysku, ale to chyba nie ma znaczenia

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
30.07.2008 10:44    #16502     Sufler - Porady do gry - Szybko tracone bramki...
Na szczęście od tego jest Rząd.

Jak nie macie nic do napisania w kwestii problemu, to lepiej nie pisać w ogóle.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 garnek-123 Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
30.07.2008 09:25    #16503     Sufler - Porady do gry - ProbLEm!!!
CESć tO jo Zdziśiek garNek. mam problim nie UmiM WląCZyć FUtbOl MEnaDżer. JAk To zrobić JAk Mi PomożEcie To Dam WaM 1 WinO i 2 GarNki.

 maillo7303304 Partyzant

Postów: 73
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.01.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
30.07.2008 09:09    #16504     Sufler - Porady do gry - kluby filialne
[quote=garnek-123]własnie w tym problem ze go chwale a on ma to w d*upie. ;/ jest moim kluczowym zawodnikiem, konteraktu nie chce przedluzyc[/quote]
Jak ma Cie w dupie, to ty go też miej i go sprzedaj za choćby małe pieniądze, albo rozwiaż kontrakt.

 Zola Partyzant

Postów: 91
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.06.2007
Skąd: Ostrowiec Świętokrzyski
Poziom ostrzeżeń: 0
30.07.2008 06:17    #16505     Sufler - Porady do gry - Taktyka
Witam. Mam mały problem z taktyką i nie chodzi o to że nie strzelam bramek lub coś w tym stylu tylko o to że zazwyczaj dopasowywuje taktyke do zawodnikow i tu pojawia sie mały problem. Gram Man City 2 sezon.Po 1 udanym sezonie sprowadziłem 3 klasowych zawodników na pozycje napastnika.Sa nimi Toni,Berbatov i Aguero.Do tego z 1 sezonu dochodzi Sobis,Liedson i Vagner Love.Z wypożyczenia wrócił Bianchi(Bardzo dobrze sie rozwinął w Lazio).No i Stancu którego chce wpuszczać na ogony meczów. Z moich przemyśleń atak jest najmocniejszym ogniwem w mojej drużynie.Po sprzedaniu Van Der Vaarta(Prezes nie mógł odrzucić oferty wartej 200 mln zł:/. W środu pomocy według mnie dwóch najlepszych to Elano i Johnson a na skrzydlach Petrov i Arshavin.Moje pytanie brzmi jaką taktyke dobrać do tych zawodników?Wiadomo, że walka o miejsce w skladzie jeszcze nikomu nie zaszkodziła ale w ataku troche ich za dużo(Nikt sie nie zglasza po nikogo z ataku).A szkoda, żeby jakiś zawodnik sie marnował z napastników bo każdy ma to coś w sobie co powinien miec rasowy napastnik.Prosze o pomoc w wybiorze taktyki.Z góry ThX PoZdr0.

 fbd Młody aktywista

Postów: 225
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.05.2008
Skąd: Bombla
Poziom ostrzeżeń: 0
30.07.2008 00:19    #16506     Sufler - Porady do gry - kluby filialne
Najlepiej go olej, jak zażąda wystawienia za listę transferową wystaw go ale oferty odrzucaj. Po jakimś czasie zawodnik powinien poprosić Cię o zdjęcie go z listy transferowej i problemu nie będzie. A jak wiadomo zawodnicy w fm są psychicznie niezniszczalni więc może dalej grać na swoim poziomie.
The colors of a rainbow, so pretty in the sky!

Ludzie, uśmiechnijcie się!

 Kanius Partyzant

Postów: 356
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
Witam. Mam problem, otóż gdy chciałem wyjść z gry (zapisałem wcześniej) niestety zresetował mi się komputer i od tej pory wyskakuje mi dziwny błąd podczas wczytywania gry i wychodzenia. Co prawda mogę dalej grać ale wkurzające jest to trochę. Robiłem reinstalkę FM'a pomoże mi ktoś?

 devil11 Przodownik pracy

Postów: 370
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
Mam dziwny problem,mianowicie nie mogę edytować postów. Po edytowaniu postu wciskam ok. a zamiast tresci,ktorą zamiescilem widnieje nadal stara zawartosc mojego posta.

edit:Ten problem wystepuje tylko,gdy probuje edytowac swoj post a wlasciwie pytanie na poczatku postu, natomiast w innych odpowiedziach nie mam takiego problemu.

 devil11 Przodownik pracy

Postów: 370
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
No wszystkie mecze czyli 16 spotkań w każdej kolejce fazy grupowej.

PS: mam dziwny problem,mianowicie nie mogę edytować postów. Po edytowaniu postu wciskam ok. a zamiast tresci,ktorą zamiescilem widnieje nadal stara zawartosc mojego posta.

 kuab Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 576
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.03.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
A myślałem że wszystkie JEGO mecze, ok.... to chyba nie jest jakiś wielki problem, ale jednak jakiś jest ;] Proponuje sie z tym... pogodzić, to pewnie tylko taki mały bug ;D

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.