[quote=Shaokan]wiesz co fenix, jestem przyjamniej 10 lat starszy, i Twoje slowa nic na mnie nei dzialaja, a jak taki kozak jestes to nie problem sie sprawdzic, i zapewniam cie ze bym cie zniszczyl jedna reka[/quote]
ja chetnie sie sprawdze? mozesz do wawki wpasc? liga nie ruszyla trzeba sie rozgrzac przed sezonem
ja chetnie sie sprawdze? mozesz do wawki wpasc? liga nie ruszyla trzeba sie rozgrzac przed sezonem


a bym sie cieszył a nie robił z tego problem
Facebook
Twitter
YouTube
Twitch.tv
RSS
Najnowsze posty