Nie no Brożek to na pewno odpada, nie ma mowy żeby nagle zachciało mu się grać w Ruchu Chorzów, musisz poszukać innego w miarę dobrego, a jak też nie będzie za 1. razem chciał podpisać to możesz mówić w mediach że doprowadza cię do ekstazy umiejętnościami, że chciałbyś żeby przeszedł do twojego klubu, można też podlizywać się menedżerowi jego klubu, ale ja osobiście tego nie lubię robić. Czasem po kilku takich wypowiedziach zgadza się podpisać. A no i pieniądze też są ważne.
Na przyszłość staraj się żeby w twoim zespole było przynajmniej 2 dobrych graczy na każdą pozycję, wtedy nie masz problemu z kontuzjami.
Na początku było nic. I rzekł Bóg: „Niechaj stanie się światłość” i dalej nic nie było, tylko teraz można to zobaczyć. - Terry Pratchett
Najnowsze posty