Wyniki wyszukiwania dla: problem

Strona

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
[quote=M8_PL]Najnowsze - testowe wersje przeglądarek to zuuoooo. Problem w tym, że to po ich stronie najczęściej leżą błędy. [/quote]
Problem w tym, że najnowszy Firefox nie jest testowy od dawien dawna :>

 M8_PL Sumienie Narodu

Postów: 1258
Grupa: Ekspert
Dołączył: 13.05.2006
Skąd: Mielec
Poziom ostrzeżeń: 0
Najnowsze - testowe wersje przeglądarek to zuuoooo. Problem w tym, że to po ich stronie najczęściej leżą błędy.
"Każdy musi w coś wierzyć. Ja wierzę, że strzelę sobie kolejne piwko."

 bajkopisarz Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 459
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
07.08.2008 16:53    #16413     Sufler - Porady do gry - strona cmrev
to pytanie chyba do administratorów i moderatorów tej strony....
http://www.cmrev(...)edy.html
napisz tam i na pewno dostaniesz odpowiedź

 kondzio93 Partyzant

Postów: 38
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.12.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
07.08.2008 12:43    #16414     Sufler - Porady do gry - problem z facepackiem
Jak mozna usunac facepack? Znalazlem ten folder ze zdjeciami, usunalem wszystko z plikiem config.xml, zatwierdzam skorke i..... dalej mam ten facepack

 Miskur Partyzant

Postów: 36
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
06.08.2008 22:42    #16415     Sufler - Porady do gry - Odgrwywajacy
Mam w jedenastce dwoch zawodnikow z ktroymi mam "problem" De Vist(pelni role odgrywajacego napastnika),a Da Mota ma bardzo wysoki atrybut gry z pierwszej pilki.
Chcialbym zrobic tak zeby skrzydlowi wrzucali na DE Vista na glowe(swietnie odgrywa glowa),a da Mota mogl odrywac z pierwszej pilki po ziemii. Bo Da Mote ustawiam jako odgrywajace w ustawieniach typu rozgywajacy itp. a De Vist ma tak ustawione polecenia domyslne ;d Czy jest teraz wszysto tak jak bym chcial?
P.s
Wujku przecinaku mam naprawde duzo talentow mam Ci je przeslac?

 krolik123 Partyzant

Postów: 237
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.04.2008
Skąd: San Fransisco
Poziom ostrzeżeń: 0
zaczne o poczatku. objalem sobei juventus. na poczatku budzet klubu wynosil ok 30 mln ojro.gdy minal 1 miesiac postanowilem popatrzec troche w finanse.i zobaczylem w dochodach ze klub zarobil 70 mln za transmisje, a mimo to budzet wciaz oscyluje w granicach 30 mln. co sie stalo z ta kasa??przepadla?? czy mzoe od nowego sezonu bedzie ok??

 bajkopisarz Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 459
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
06.08.2008 17:24    #16417     Sufler - Porady do gry - Modyfikacja budżetu

 rafa benitez Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.06.2008
Skąd: Ostrów Wlkp.
Poziom ostrzeżeń: 0
06.08.2008 16:01    #16418     Sufler - Porady do gry - Problem z ligami niemieckimi
Mam problem zachciało mi się grać jakimś zespołem z Dritte Bundesliga więc:
Jak tworzyłem grę wziąłem wszystkie ligi niemieckie czyli Bundesliga-1 liga,2 liga nie pamiętam nazwy,Dritte Bundesliga-3 liga i Regionalliga 4 liga a jak wybieram zespół to tej ligi nie ma,Dlaczego???

 Dziecko12 Młody aktywista

Postów: 108
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.04.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
06.08.2008 15:43    #16419     Sufler - Porady do gry - Modyfikacja budżetu
Otóż prowadzę Politechnikę Timisoara i mam problem z wspomożeniem budżetu na płace, z którego powodu nie mogę dać tyle kasy zawodnikom ile chcą w kontrakcie. jak sobie z tym poradzić?

 Psiuwa Partyzant

Postów: 31
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.01.2008
Skąd: Żary
Poziom ostrzeżeń: 0
06.08.2008 15:29    #16420     Sufler - Porady do gry - Problemy z patchem 8.0.2
Zainstalowałem patche 8.0.1 i 8.0.2. W grze łądnie pisze że mam patch 8.0.2 ale jak chcę w "dodatkowe pliki" ustawić retain.ddt to już nie ma... a w folderze jest. Gdzie jest błąd??

P.S. W folderze db mam tylko jeden folder 800

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.