Wyniki wyszukiwania dla: problem

Strona

 Szobinho Młody aktywista

Postów: 463
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.04.2008
Skąd: Poznań! :D KKS!
Poziom ostrzeżeń: 0
11.08.2008 11:25    #16381     Sufler - Porady do gry - Problem z patchem 7.0.2
Pomocy. Zainstalowałem patcha 7.0.2 i przy wyborze nowej gry nie mam do wyboru bazy danych. Co mam zrobić zeby to działało ?
'Por Que?No Entiendo Por Que'

 Bartek-kibic Partyzant

Postów: 77
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.04.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
Witam mam powazny problem... zapisalem gre ktora zaczalem grac przed 2 dniami na 2 savach i jak wczytuje oba savy to wyskakuje: Nie mozna wczytac zapisanej gry.... zdazalo mi sie juz to kilka razy ale raczej w pozniejszych sezonach a nie od razu po polowie... jak to naprawic? Pomozcie!!

 kuab Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 576
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.03.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
11.08.2008 10:45    #16383     Sufler - Porady do gry - Budżet
Klub ma problemy finansowe i nie ma kasy. Posprzedawaj graczy których nie potrzebujesz, i tych, którzy mają wysokie pernsje, odnoś sukcesy... ale tak na szybko to nic nie wymyślisz raczej... sprzedaj jak najwięcej grajków niepotrzebnych

 ufolinho Partyzant

Postów: 79
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.08.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
11.08.2008 10:43    #16384     Sufler - Porady do gry - Budżet
Mam taki problem mam 4 sezon i prowadze aktualnie A.C Milan mam 1,2 miliona euro na płace i chcem to przeznaczyc na transfery ale nie moge tego zrobic po prostu jak biore siedziba zarzadu i modyfikacja budżetu to jest tam zero .
Czemu jest tak??Prosze mi powiedziec czy da sie to jakos zmienic czy po sukcesach bede mugł to zmienic?? odrazu mowie nie interesuja mnie jakies edytory czy jakies zeczy w tym stylu prosze o pomoc

 marcin55555 Partyzant

Postów: 97
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.04.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
bo sa zadluzone maja problemy finansowe to normalne. chyba slyszales ze valencia jest zadluzona i musi sprzedawac wiec sie nie dziw, mi sie to podoba ze wprowadzaja to do fm teraz pewnie arsenal bedzie zadluzony w fm 09

 Głosik Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 3456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.03.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
10.08.2008 16:58    #16386     Sufler - Porady do gry - Przechwałki, rekordy itp.
[quote=kerry]Mi się ściągnęło bez problemu.

Glosik, czemu wkleiłeś do swojego profilu fotkę Wuja?[/quote]
poznałeś ^^ , a bo bardzo fotogeniczny jest, w przeciwieństwie do mnie....
a po za tym to zdjecie budzi grozę wśród rywali:D
a obejrzcie meczyk juniorów i gol barkata (jest na screenie.... nie wiem czy to bug, czy umiejetnosc wykorzystania warunków pogodowych)

 Kerry Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1601
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
10.08.2008 16:48    #16387     Sufler - Porady do gry - Przechwałki, rekordy itp.
Mi się ściągnęło bez problemu.

Glosik, czemu wkleiłeś do swojego profilu fotkę Wuja?

 Szobinho Młody aktywista

Postów: 463
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.04.2008
Skąd: Poznań! :D KKS!
Poziom ostrzeżeń: 0
Witam
Mam otóż taki problem. Kiedyś przechadzając się przez opcje FM 08 natknąłem się na spis klubów patronackich ( lub filialnych ) . Teraz chciałbym sprawdzić jakie posiadam kluby filialne ale nie wiem gdzie mam tego szukać. Pomocy :)
'Por Que?No Entiendo Por Que'

 DeminElex Młody aktywista

Postów: 166
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2008
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Poziom ostrzeżeń: 0
10.08.2008 12:28    #16389     Sufler - Porady do gry - Problem z kupnem zawodnika.
Mam taki problem chce kupić zawodnika, który ma PA - 198 , ale niemoge mu zaproponowac kontraktu, chłopak jesdt młody i bez kontraktu i niemoge mu dac więc co zrobić.

http://img22(...)lhs3.jpg][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/4633/leenicholsonprofilhs3.th.jpg

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
Tak już to twórcy wymyślili (a może kolejny bug?) i dotychczas nikt sobie z tym nie poradził. Może inaczej będzie w FM-ie 2009.

Nie widząc tutaj żadnego pytania czy problemu, zamykam temat.

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.