Wyniki wyszukiwania dla: problem

Strona

 stachu90 Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.12.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
11.08.2008 18:27    #16371     Sufler - Porady do gry - bramkarz w reprezentacji
witam, mam taki problem. Gram arsenalem i do kadry u-18 systematycznie powoływany jest bramkarz Wojciech Szczęsny, tyle że za każdym razem jak patrzę na jego występ to zostaje wystawiany w polu..;/. czasami na obronie czasami na ataku. kiedyś również grałem arsenalem i miałem ten sam problem, mógłby ktoś pomóc jakąś dobrą radą?

 Faraon Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.01.2008
Skąd: Lublin-Zemborzyce
Poziom ostrzeżeń: 0
Kiedyś grając RFC Liege też miałem coś takiego, jak grałem w III i II lidze to nie było większych problemów ze sparingpartnerami. Może z Europy nie brałem drużyn ze ścisłej czołówki, ale z Ameryki Płd. to typu Velez, Boca, Corinthians itp. Potem po awansie do I ligi, to kluby które wcześniej się zgadzały zaczęły odmawiać.

 kondzio7777 Młody aktywista

Postów: 136
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2007
Skąd: Wadowice
Poziom ostrzeżeń: 0
11.08.2008 17:33    #16373     Sufler - Porady do gry - Sprowadzenie sedziow z zagranicy
no w tym problem ze z tego roku nie mam;/ i mi chodzi o ogolny budzet nie transferowy. jakby ktos jakas stronke znal i by linka podal to bym byl wdzieczny :)

 bajkopisarz Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 459
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
11.08.2008 16:39    #16374     Sufler - Porady do gry - Pozwolenie o prace

 bajkopisarz Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 459
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
11.08.2008 16:38    #16375     Sufler - Porady do gry - Pozwolenie o prace
podpisz z nimi kontakt, albo niestety będziesz musiał ich wypożyczać do momentu uzyskania przez nich nowego obywatelstwa. Ale jeżeli zaczęli grać regularnie w repie to nie powinno byc problemów.

 talvikko Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.12.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
Grałem w holenderskiej 1 lidze przez jeden sezon i na jego początku po objęciu klubu rozegrałem szereg turniejów sparingowych. Klasa przeciwników: średnio-wysoka europejska np. Torino, Palermo, PSG, Anderlecht, Benfica itp. Drużyny te chętnie przyjeżdżały. Czasem im nic nie płaciłem, czasem niewielkie pieniądze (do 30 tys zł.).
Po sezonie awansowałem do ligi nazywanej w grze „ekstraklasą” czyli do Eredivisie. Reputacja mojego klubu wyraźnie wzrosła, zarząd pozwolił na zatrudnienie większej liczby trenerów, zawodnicy chętniej przychodzili, ale ni z tego ni z owego, gdy chciałem zorganizować sparing czy turniej towarzyski zacząłem spotykać się jedynie z odmową. I nieważne czy nie płacę, czy płacę nawet 400 tys. za udział klubom przyjezdnym. W jednym przypadku na jakieś 30 ktoś się łaskawie zgodzi. Co ciekawe, nawet kluby z niską reputacją (próbowałem z jakimiś amatorami z Holandii) olewają moje propozycje. Udało się w końcu zorganizować klika meczy, ale wymagało to masę prób i czasu (szczególnie w zestawieniu z tym, co było sezon wcześniej).
Mecze próbowałem kontraktować dużym wyprzedzeniem, potem małym, bez różnicy.
Dotychczas grałem w lidze fińskiej. Tam nie było żadnych takich objawów po awansie.

I moje pytanie: czy takie zachowanie gry jest normalne? Czy może moja baza danych czy save coś świruje? Czy to występuje może tylko w Holandii?

Bo wychodziło by na to że im wyższa reputacja mojego klubu, tym trudniej uzyskać sparingpartnera (wnoszę to z fińskich doświadczeń, gdzie jak wiadomo kluby nawet z czołówki ligi nie mogą pochwalić się reputacją porównywalną z z klubami z najwyższej ligi holenderskiej).

 Jark4 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 321
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2008
Skąd: LBN
Poziom ostrzeżeń: 0
11.08.2008 12:51    #16377     Sufler - Porady do gry - Budżet
Problemiki finansowe:P Pewnie zarząd niechce Ci przeznaczyc juz hajsu na transfery, bo kasa z pozostałych transferów się nie zwróciłą.

 Jark4 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 321
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2008
Skąd: LBN
Poziom ostrzeżeń: 0
11.08.2008 12:48    #16378     Sufler - Porady do gry - Problem powazny . Pomocy
Wyczysc rejestr, reinstalnij grę. Problem moze stanowić tutaj sprzęt hardware. jaką masz kartę graficzną? Może masz złe terowniki? zaintaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej, albo pokombinuj z ustawieniami ekranu. Popatrz takze w opcjach FM-a. MOże akurat cos pomoże.

 Siniol_94 Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.08.2008
Skąd: Gorzów Wlkp
Poziom ostrzeżeń: 0
11.08.2008 12:25    #16379     Sufler - Porady do gry - Problem powazny . Pomocy
Witam !
Mam powazny problem z grą Football Manager 08 .
Gra zaczyna Mnie pomalu denerwowac .
Przy włączeniu gry jest niby wszystko dobrze , ale potem..
Gdy biora "Wczytaj grę" gra sie laduje , laduje i ... no wlasnie problem .
Minimalizuje sie automatycznie gra i jest komunikat "Rozdzielczosc zostala zmniejszona na mniejsza od minimalnej wymaganej . Poprzednia rozdzielczosc zostanie automatycznie przywrocona" Klika ponad 6 razy OK i nastepny komunikat "XML parsing error ! not well-formed (invalid token) at line 1 of Profile4 . xml " Naciskam i komunikat " Rozdzielczosc zostala zmniejszona na mniejsza od minimalnej wymaganej . Poprzednia rozdzielczosc zostanie automatycznie przywrocona " . Nastepnie wlaczam i naciskam u gory Menadzer i tak caly czas w kolko .
Jestem juz wsciekly .
Posiadam patche z glownej strony Football Manager www.cmrev.com/
Posiadam rowniez skorki , ale gralem juz na nich przez dlugi okres czasu ( ponad 1,5 miesiaca) i nic podobnego sie niedzialo procz napisu po minimalizowaniu Rozdzielczosc zostala zmniejszona na mniejsza od minimalnej wymaganej . Poprzednia rozdzielczosc zostanie automatycznie przywrocona" .
Niewiem juz co mam robic. Mysle ze mi pomozecie .
Jezeli TAK to dam 10 Pulsarow .
Aha gdy 2 razy zminimalizuje to ekran zmienia sie w 1/4 calego FM .

Pozdrawiam
POMOCY ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

 ufolinho Partyzant

Postów: 79
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.08.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
11.08.2008 11:39    #16380     Sufler - Porady do gry - Budżet
a jesli zawodnik sie zgadz i wogule tylko klub robi jakies problemy

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.