Wyniki wyszukiwania dla: problem

Strona

 Cesar Partyzant

Postów: 86
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.04.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
12.08.2008 15:50    #16361     Sufler - Porady do gry - Brak myślenia u snajpera:(
Witam, mam pewien problem z napastnikami. Powiedzmy, że taki Tevez (chodzi o atrybuty) dostaje piłkę na 20m przed bramką. Jest tyłem do bramki..., spokojnie przyjmuje piłkę i... się zaczyna. mianowicie:
- bezsensowne uderzenie piłki wprost w obrońce
- nie potrafi wymanewrować przeciętnego przeciwnika (mimo b.dobrego dryblingu)
WHY?
Może źle dobrałem ustawienia indywidualne?

MENTALNOŚĆ 16
KREATYWNOŚĆ 12
PODANIA 7
PRESSING 10
....
"RAJDY" I RAJDY Z PIŁKĄ - często
STRZAŁY Z DYSTANSU - mieszane
prostopadłe podania - mieszane
WOLNY ELEKTRON - brak
PRZETRZYMYWANIE PIŁKI - brak

Chciałem jeszcze zaznaczyć, że Tevez gra sam na ataku. Za sobą ma dwóch "bezstrzałkowych" hehe OPŚ:D

Tempo gry powolne, podania krótkie boisko szerokie na 12-13.

Czekam na porady.

 jaramaniak Przodownik pracy

Postów: 547
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.08.2007
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
poczytaj http://www.cmrev(...)owe.html

i tutaj : http://www.cmrev(...)717.html


ps. wyszukiwarka nie jest zła.
De profundis clamavi ad te, Domine

 Gohanitto Młody aktywista

Postów: 120
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
12.08.2008 10:08    #16363     Sufler - Porady do gry - Trening darkstarr czy tuga
[quote=13adi13]moim zdaniem darkstarr lepszy, ale jak pisal didol92 tug daje dla juniorow, tylko mam problem teraz tez z darkstar, moim najlepszym seniorom i juniorom spadaja ciagle atrybuty[/quote]

Może to nie przez trening? Może słabe morale albo słaba forma.

 13adi13 Partyzant

Postów: 90
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2008
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
12.08.2008 08:45    #16364     Sufler - Porady do gry - Trening darkstarr czy tuga
moim zdaniem darkstarr lepszy, ale jak pisal didol92 tug daje dla juniorow, tylko mam problem teraz tez z darkstar, moim najlepszym seniorom i juniorom spadaja ciagle atrybuty

 Kerry Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1601
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
[quote=Cvany]hidalgo w tym jest problem że nie wiem ;D
wiesz może czy jest jakaś strona w necie by można pobrać wszystkie dostępne face packi ?? [/quote]
Największy wybór jest na sortitoutsi.net. Fajne są też na forum FMGlive (http://fmglive.com/forums/) ale musisz się zarejestrować.

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
[quote=kerry]Czyli, teoretycznie, ktoś założy temat, napisze "lubię pyzy" to Wy go namierzacie i co? [/quote]
Jeżeli ktoś uporczywie łamie polskie prawo, netykietę i uprzykrza życie innym (nie wspominając o naszym regulaminie), to bez problemu możemy wyciągnąć z serwera odpowiednie logi i udokomentować te wszystkie występki.
Proszę pamiętac: sieć Internet nie jest anonimowa jak się wielu osobom wydaje.

A co z tym zrobimy? Możemy przekazać odpowiednim organom lub np. providerowi Internetu - szybki kontakt np. Telekomunikacji Polskiej z właścicielem Neostrady i rozmowa rodziców z dzieckiem (sytuacja czysto hipotetyczna) przemówi do rozsądku młodym adeptom trollingu. ;-)

Po prostu: nie zwracajcie uwagi na takie zjawiska, ignorujcie je, a będzie git.
Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 Cvany Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.06.2007
Skąd: Łódz
Poziom ostrzeżeń: 0
hidalgo w tym jest problem że nie wiem ;D
wiesz może czy jest jakaś strona w necie by można pobrać wszystkie dostępne face packi ??

 bajkopisarz Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 459
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0

 portowiec1992 Weteran Wojny Ojczyźnianej

Postów: 1608
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.02.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
11.08.2008 20:10    #16369     Sufler - Porady do gry - bramkarz w reprezentacji
Miałem taki sam problem z bramkarzem młodzieżówki belgijskiej Bolatem.Wystawiali go na prawym skrzydle a ten spisywał się znakomicie.Na szczęście gdy zaczęli go powoływać do seniorskiej kadry zaczął znowu branić bo już się martwiłem;)
Widać młodzieżówki rządzą się swoimi prawami.

 hidalgo Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 744
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.04.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
11.08.2008 18:33    #16370     Sufler - Porady do gry - bramkarz w reprezentacji
Spotkałem się z tym. Na tej bazie danych na której grasz w reprezentacji U-18 jest dwóch bardzo zdolnych bramkarzy: Artur Krysiak i Wojciech Szczęsny. Problem w tym, że selekcjoner kadry U-18 chce żeby w każdym meczu grali obaj. Więc wystawia ich na zmianę: raz w polu, raz w bramie. U mnie się to zdarzyło gdy Krysiak był wystawiany w
co drugim meczu na pozycji DP.
Uderz na forum, a trolle się odezwą.

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.