Wyniki wyszukiwania dla: problem

Strona

 pit9991 Młody aktywista

Postów: 126
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.02.2007
Skąd: Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
15.08.2008 18:27    #16321     Sufler - Porady do gry - FM LIVE
mam nadal problem bo nie wiem;/
Naciskam "sing in" po czym mam oczywiście komunikat by wpisać swój e-mail i password
wpisuję e-mail na którym dostałem od segi informacje o beta testów oraz hasło na którym loguję się na konto strony segi i piszę:
"Your sing-in in credentials were not recognised.Pleas check your email sddress and pasword."
Co ja robię źle,że nie mogę się zalogować.
Dodam,że drużynę zrobiłem(czyli stworzyłem kolor klubu,nazwę itd oraz ściągnąłem
starter do FM LIVE....
Pozdro

 boro92921 Przodownik pracy

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.07.2007
Skąd: Nidzica
Poziom ostrzeżeń: 0
15.08.2008 14:43    #16322     Sufler - Porady do gry - bug , błąd ?
[quote=bajkopisarz]ściągnij patch 8.02
http://www.cmrev(...)ix_.html
nie powinno być takich błędów.[/quote]

problem w tym że to FM 2007 :P

 jaramaniak Przodownik pracy

Postów: 547
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.08.2007
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
15.08.2008 13:13    #16323     Sufler - Porady do gry - cmrev.com
miałem identycznie i wpadłem w panike z tego powodu :D ale problem sam się rozwiązał.
De profundis clamavi ad te, Domine

 about Partyzant

Postów: 337
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
15.08.2008 12:59    #16324     Sufler - Porady do gry - bug , błąd ?
Problem w tym że nie naliczyło mi mistrzostwa brazylii z u-20 ?

 Głosik Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 3456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.03.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
15.08.2008 10:11    #16325     Sufler - Porady do gry - Przechwałki, rekordy itp.
[quote2=szegemege!][quote=JackoBB]Najszybciej zdobyta bramka ->http://www.bankfotek.pl/view/119288[/quote]

Ten konkurs na najszybciej strzeloną bramkę jest tylko w lidze portugalskiej?
[/quote2]
w edytorze sobie zamień konkurs do jakiejś innej ligi to chyba żaden problem.... ;> do 07 mam te ciekawsze konkursy w lidze Polskiej...

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
Na takie rzeczy jest specjalny temat: http://www.cmrev(...)?page=13

W Suflerze rozwiązuje się problemy, a nie chwali kopiowaniem plików do jednego folderu i potem zamieszczaniem go w internecie. Następnym razem będzie pomarańcz.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Bunkier Młody aktywista

Postów: 140
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.03.2008
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
15.08.2008 09:42    #16327     Sufler - Porady do gry - FML klient
Dzien dobry, problem mam nastepujący:
Z powodu wirusa (win32:badya) musialem sformatowac caly dysk wiec stracilem instalator FML. Beta testerem jestem od pol roku i nie chcial bym tego stracic, skad moge sciagnac nowego klienta?

 Aaron Młody aktywista

Postów: 62
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
14.08.2008 23:55    #16328     Sufler - Porady do gry - Przechwałki, rekordy itp.
[quote2=BartekRym][quote=Aaron]BartekRym skąd ściągałeś tła stadionów???? Ja próbowałem z sortioutsi autorstwa gościa który zrobił chyba do wszystkich lig stadiony lecz jego dzieło wogóle mi nie chodzi. Od innych działają tyle, że nie ma żadnych konkretnych lig. Jak to nie problem to wrzuć link z tymi tłami. Z góry dzięki. Pozdro[/quote]

sortitutsi (nie mam pojęcia, jak to sie pisze) i z pewnego słowackiego forum, którego nazwy nie znam . Ale tła są też na polskich stronach, o ile się nie mylę.

O ile pamiętam link do słowackiego forum znalazłem przez przypadek na forumcm.net, więc jeśli przeszukasz dokładnie tamtejszy dział z grafiką, to znajdziesz:)[/quote2]

Dobra dzięki za pomoc . Napewno później poszukam :) Pozdrawiam

 BartekRym Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.08.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
14.08.2008 22:51    #16329     Sufler - Porady do gry - Przechwałki, rekordy itp.
[quote=Aaron]BartekRym skąd ściągałeś tła stadionów???? Ja próbowałem z sortioutsi autorstwa gościa który zrobił chyba do wszystkich lig stadiony lecz jego dzieło wogóle mi nie chodzi. Od innych działają tyle, że nie ma żadnych konkretnych lig. Jak to nie problem to wrzuć link z tymi tłami. Z góry dzięki. Pozdro[/quote]

sortitutsi (nie mam pojęcia, jak to sie pisze) i z pewnego słowackiego forum, którego nazwy nie znam . Ale tła są też na polskich stronach, o ile się nie mylę.

O ile pamiętam link do słowackiego forum znalazłem przez przypadek na forumcm.net, więc jeśli przeszukasz dokładnie tamtejszy dział z grafiką, to znajdziesz:)

 Anolity_Cherwins... Młody aktywista

Postów: 96
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.06.2008
Skąd: Opoczno
Poziom ostrzeżeń: 0
hmmm.. nie wiem czy ten problem występuje u mnie, ale mam problemy z edytowanie postów...

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.