mam nadal problem bo nie wiem;/
Naciskam "sing in" po czym mam oczywiście komunikat by wpisać swój e-mail i password
wpisuję e-mail na którym dostałem od segi informacje o beta testów oraz hasło na którym loguję się na konto strony segi i piszę:
"Your sing-in in credentials were not recognised.Pleas check your email sddress and pasword."
Co ja robię źle,że nie mogę się zalogować.
Dodam,że drużynę zrobiłem(czyli stworzyłem kolor klubu,nazwę itd oraz ściągnąłem
starter do FM LIVE....
Pozdro
Naciskam "sing in" po czym mam oczywiście komunikat by wpisać swój e-mail i password
wpisuję e-mail na którym dostałem od segi informacje o beta testów oraz hasło na którym loguję się na konto strony segi i piszę:
"Your sing-in in credentials were not recognised.Pleas check your email sddress and pasword."
Co ja robię źle,że nie mogę się zalogować.
Dodam,że drużynę zrobiłem(czyli stworzyłem kolor klubu,nazwę itd oraz ściągnąłem
starter do FM LIVE....
Pozdro

ale problem sam się rozwiązał.
[/quote2]
Facebook
Twitter
YouTube
Twitch.tv
RSS
Najnowsze posty