Wyniki wyszukiwania dla: problem

Strona

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
16.08.2008 13:51    #16311     Sufler - Porady do gry - to nie jest pytanie na sufler...
Jeżeli mają rację to nie widzę problemu żeby tak pisali. Trzeba walczyć z ludźmi, którzy nie rozumieją ideii Suflera i uważają go za jakąś listę ogłoszeń.

Chociaż jeżeli nie mają racji to rozumiem, że może to być denerwujące. Zwrócę na to uwagę w najbliższym czasie i możliwe, że zaczną się sypać reakcjoniści za bawienie się w admina.
myspace.com/marneszanse

 bajkopisarz Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 459
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
16.08.2008 12:56    #16312     Sufler - Porady do gry - Fantasy Premier League
od takich spraw jest ten temat tam szukaj chętnych:
http://www.cmrev(...)et_.html

 Grzelo Partyzant

Postów: 1401
Grupa: Ekspert
Dołączył: 14.10.2005
Skąd: Płońsk
Poziom ostrzeżeń: 0
[quote=brutalny_kazik]http://www.cmrev.com/sufler/problem/13419,zdjecie.html - były już takie tematy
http://www.cmrev(...)___.html - j.w.
http://www.cmrev(...)yor.html - to chyba można podciągnąć pod "jaką mam grać taktyką "
http://www.cmrev(...)uga.html - temat wroga ludu,poza tym -> forumowe
http://www.cmrev(...)gry.html - ten wątek także był poruszany
http://www.cmrev(...)rze.html - pytanie leniwego suflerowicza,któremu nie chciało się szukać ( nie dostał nawet pomarańczy !)

Poza tym masa tematów nazwanych "Pytanie","Problem","Pomóżcie" ...[/quote]
Poczekajcie do 20 sierpnia. Z wakacji wróci kolejny redaktor i będzie większy porządek ;] .
legia.com | kgrzelak.salon24.pl

 MiKa Młody aktywista

Postów: 412
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.08.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
16.08.2008 11:29    #16314     Sufler - Porady do gry - Gra nie została zapisana...
Ja mam (prawie) zawsze problem gdy po rozegranym meczu zapisuję grę na tabeli z wynikami spotkań. Często się zapominam i mecz od nowa.

Bartek-kibic zapisuj częściej to będzie mniej strat. Zawsze coś.

 Bartek-kibic Partyzant

Postów: 77
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.04.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
16.08.2008 11:08    #16315     Sufler - Porady do gry - Gra nie została zapisana...
Witam, mam taki problem, otóż po roku gry (roku managerskim oczywiscie) chce zapisac gre i zapisuje, zapisuje i jak dojdzie do konca to pisze ze Gra nie została zapisana... wychodze z gry, wchodze z powrotem, klikam na wczytaj ostatnią zapisaną gre i rzeczywiście, odpala mi się miesiąc przed tym zapisem... ale jak wchodze przez wczytaj grę odpala mi się normalnie, tak jak zapisałem kilka minut temu... nie wiem czemu tak sie dzieje... czy ktos mial juz taki problem a jak tak to jak go rozwiazal? Piszcie...

 jaramaniak Przodownik pracy

Postów: 547
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.08.2007
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
16.08.2008 10:05    #16316     Sufler - Porady do gry - Fantasy Premier League
De profundis clamavi ad te, Domine

 Jark4 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 321
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2008
Skąd: LBN
Poziom ostrzeżeń: 0
16.08.2008 08:49    #16317     Sufler - Porady do gry - Forum CM/FM
Może spróbuj w innym temacie? Może akurat trafiłęs na temat nie dla zwykłych użytkowników. Albo wogule się myle, i to nie taki problem, tylko całkowicie inny. Może całe forum się im popsuło.

 Czik Partyzant

Postów: 116
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.07.2008
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
15.08.2008 23:22    #16318     Sufler - Porady do gry - PA a CA
Sorry za podwójny post, ale trzeba przebić ten zły omen!
W mordę. To tyle w tym temacie ode mnie. Sorry za potrójnego, miałem drobne problemy z Operą (zUo).

 brutalny_kazik Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 767
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2007
Skąd: Strzegom
Poziom ostrzeżeń: 0
http://www.cmrev(...)cie.html - były już takie tematy
http://www.cmrev(...)___.html - j.w.
http://www.cmrev(...)yor.html - to chyba można podciągnąć pod "jaką mam grać taktyką "
http://www.cmrev(...)uga.html - temat wroga ludu,poza tym -> forumowe
http://www.cmrev(...)gry.html - ten wątek także był poruszany
http://www.cmrev(...)rze.html - pytanie leniwego suflerowicza,któremu nie chciało się szukać ( nie dostał nawet pomarańczy !)

Poza tym masa tematów nazwanych "Pytanie","Problem","Pomóżcie" ...

 bajkopisarz Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 459
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
15.08.2008 20:51    #16320     Sufler - Porady do gry - zdjęcie

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.