Jeżeli mają rację to nie widzę problemu żeby tak pisali. Trzeba walczyć z ludźmi, którzy nie rozumieją ideii Suflera i uważają go za jakąś listę ogłoszeń.
Chociaż jeżeli nie mają racji to rozumiem, że może to być denerwujące. Zwrócę na to uwagę w najbliższym czasie i możliwe, że zaczną się sypać reakcjoniści za bawienie się w admina.
Chociaż jeżeli nie mają racji to rozumiem, że może to być denerwujące. Zwrócę na to uwagę w najbliższym czasie i możliwe, że zaczną się sypać reakcjoniści za bawienie się w admina.

Facebook
Twitter
YouTube
Twitch.tv
RSS
Najnowsze posty