Wyniki wyszukiwania dla: problem

Strona

 augustowski Partyzant

Postów: 167
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2007
Skąd: Świdnica
Poziom ostrzeżeń: 0
18.08.2008 01:09    #16291     Sufler - Porady do gry - Przechwałki, rekordy itp.
[quote2=Dawus][quote=augustowski]już rozumiem :D w sumie nie grałem nigdy w ligę angielską :D ciekawie to wszystko wymyślili...[/quote]
Też tak myślę ale ten system nie działa tylko w anglii ale również we wszystkich krajach wysp brytyjskich oraz norwegii[/quote2]

jedyny problem to chyba dobry klub filialny ? bo zdarzało mi się ze dobry gracz nie chciał iść do słabszego klubu filialnego :D

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
17.08.2008 21:03    #16292     Sufler - Porady do gry - Problemy z Fm
Problem rozwiązany.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 szymon91 Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2008
Skąd: Ciechocinek
Poziom ostrzeżeń: 0
17.08.2008 20:44    #16293     Sufler - Porady do gry - Problemy z Fm
O_o ale to Ci nie pomoże w problemie z przyciskami xD

ciemność widzę, ciemność.. !

 szymon91 Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2008
Skąd: Ciechocinek
Poziom ostrzeżeń: 0
17.08.2008 20:05    #16294     Sufler - Porady do gry - Pogoda a rozgrywka
nawet nie wiem, jak tam jest, bo nigdy nie zwracam an nie uwagi :D na logikę biorę ;]
no jak się gra Milanem to to pewnie problemu nie stanowi, ale np. w takim East Stirlingshire, które właśnie prowadzę to robi różnicę :P

 arnilodz Partyzant

Postów: 44
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.02.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
Nie gram na tym Upku tylko go przejrzałem więc pewnie pełnej listy nie podam, na pewno dla mniej wymagających nie powinno to stanowić większego problemu.
Chodzi głównie o uaktualnienie kadry pierwszych drużyn, powrotów z wyporzyczeń itd. Słowem, da się grać.

 portowiec1992 Weteran Wojny Ojczyźnianej

Postów: 1608
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.02.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
17.08.2008 19:43    #16296     Sufler - Porady do gry - Problemy z Fm
@Pucek
Ale jeszcze nie wszystkie zbędne posty zostały usunięte.

A nie sorry ja też mam problemy z netem.Nie wiem czemu ale jeszcze przeed chwilą wyświetlało mi o pare postów więcej niż jest.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
17.08.2008 19:30    #16297     Sufler - Porady do gry - Problemy z Fm
Zbędne posty o treści "oto screeny" (spam) zostały usunięte. Dodaj obrazek w formacie JPG.

Przycisku OK nie naciskaj ciągle, wystarczy raz. Skoro to były problemy z Internetem to jeszcze Reakcjonistę Ci daruje. Wierzę, że to nie było celowe.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 urbi1000 Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.02.2008
Skąd: Skępe
Poziom ostrzeżeń: 0
17.08.2008 19:28    #16298     Sufler - Porady do gry - przerywanie złej passy
Taktyki nigdy nie zmieniaj drastycznie, gdyż zawodnicy mogą być zdezorientowani nowymi rolami i ich zgranie może spaść już wogóle do 0 co przysporzyło by Ci jeszcze więcej problemów...Poza tym usuwaj z pierwszego zespołu po kolei piłkarzy w najsłabszej formie - jeden piłkarz zgrania nie zepsuje, a jeżeli będzie w lepszej formie to szybciej się zgra i będziesz mógł wyrzucić kolejne słabe ogniwo itd. Tylko do tego trzeba mieć dwóch zawodników z dobrymi umiejętnościami

Nie zauważyłem tego do zamknięcia bo dawno załadowałem stronę :D

 Głosik Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 3456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.03.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
17.08.2008 19:04    #16299     Sufler - Porady do gry - Problemy z Fm
[quote=konradbanda]Mam problem instaluje fm"a niby git ale nie wlaczam gre rozpoczynam np slaskiem i jak skladam oferte to nie pisze ok ani anuluj co mam zrobić wydaje mi sie ze to jakies problemy z czcionka ale nie jestem pewien pomozecie???? po prostu jak chce kupic zawodnika to nie moge ani zatwierdzic ani anulowac[/quote]
masz czcionke vera??

 konradbanda Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.08.2008
Skąd: Wilamowa
Poziom ostrzeżeń: 0
17.08.2008 18:48    #16300     Sufler - Porady do gry - Problemy z Fm
Mam problem instaluje fm"a niby git ale nie wlaczam gre rozpoczynam np slaskiem i jak skladam oferte to nie pisze ok ani anuluj co mam zrobić wydaje mi sie ze to jakies problemy z czcionka ale nie jestem pewien pomozecie???? po prostu jak chce kupic zawodnika to nie moge ani zatwierdzic ani anulowac

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.