Wyniki wyszukiwania dla: problem

Strona

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
[quote=kunXon]Mam pytańsko. Czy jest możliwość, aby "Manifesty" nie pojawiały mi się po lewej stronie w "ostatnio komentowanych"? Jakoś tak wyłączyć je w ten sposób, żebym miał np. same 'suflerowe' tematy... Bo mamy aktualnie bum na nowostki (bum to za małe słowo, jakaś mania/miłość od pierwszego wejrzenia...) i chcąc nie chcąc muszę podziwiać tysiące czerwonych kopert, bo suflera troszkę zaniedbano.

Od razu mówię, że nie jest to dla mnie duży problem, bo mogę sobie kliknąć suflera i mam wszystko na tacy, po prostu myślałem o takim ułatwieniu. ;)[/quote]
Wprowadzimy coś takiego w niedalekiej przyszłości w Personalizacji, jednak póki co musi to poczekać w kolejce, mamy jeszcze sporo innych zadań do wykonania.
Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 kunXon Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 515
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.06.2006
Skąd: Inhambane
Poziom ostrzeżeń: 0
Mam pytańsko. Czy jest możliwość, aby "Manifesty" nie pojawiały mi się po lewej stronie w "ostatnio komentowanych"? Jakoś tak wyłączyć je w ten sposób, żebym miał np. same 'suflerowe' tematy... Bo mamy aktualnie bum na nowostki (bum to za małe słowo, jakaś mania/miłość od pierwszego wejrzenia...) i chcąc nie chcąc muszę podziwiać tysiące czerwonych kopert, bo suflera troszkę zaniedbano.

Od razu mówię, że nie jest to dla mnie duży problem, bo mogę sobie kliknąć suflera i mam wszystko na tacy, po prostu myślałem o takim ułatwieniu. ;)

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
[quote=bajkopisarz] Mam jeszcze jedno pytanie wrzuciłem wkleiłem na to pole do pisania tekst, potem obrazki i dalej nie działa, jednak postanowiłem spróbować wrzucić jak pole będzie puste wtedy pojawił mi się komunikat czy na pewno chcę opublikować. Pomyślałem iż to wina obrazków, jednak gdy w tym drugim oknie wkleiłem obrazek i napisałem jakąś treść to dalej było dobrze , jednak gdy wkleiłem całą treść znowu coś jest do d***
Czego to wina?? Jaka jest maksymalna ilość liter?? może miałem za dużo ( moja kariera miała coś koła 1200)
[/quote]
Dzieki za dokładny opis, pomoże nam to zdagnozowac problem i go naprawimy, prace nad tym trwają. Podaj jeszcze tylko swoją przegladarkę i jej wersję, ok?
Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
20.08.2008 21:18    #16254     Sufler - Porady do gry - Manifest problem
Problem jest nam znany, zgłaszany wiele razy - po co nowy temat?
Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 #@piterek@# Młody aktywista

Postów: 117
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2006
Skąd: Libiaz
Poziom ostrzeżeń: 0
20.08.2008 21:18    #16255     Sufler - Porady do gry - Manifest problem
Ja rowniez mam ten problem od jakis 2 godzin :(

 Grzelo Partyzant

Postów: 1401
Grupa: Ekspert
Dołączył: 14.10.2005
Skąd: Płońsk
Poziom ostrzeżeń: 0
20.08.2008 21:18    #16256     Sufler - Porady do gry - Manifest problem
Proszę, czytajcie tematy.
http://www.cmrev(...)sty.html
legia.com | kgrzelak.salon24.pl

 Rafal9116 Partyzant

Postów: 143
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2007
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
20.08.2008 21:15    #16257     Sufler - Porady do gry - Manifest problem
witam napisalem manifest lecz nie moge go dodac ani do kopii roboczych ani opublikowac. Wciskajac jedno lub drugie nie widze zadego przekierowania. Prosze o szybka pomoc

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
To nie jest rozwiązanie, strona powinna działać pod trzema najpopularniejszymi przeglądarkami. Problem w tym, że na razie u nas ten problem nie występuje, więc nawet trudno nam zgadywać w czym rzecz. Wobec tego muszę prosić o kolejne detale - czy opcje te (Kopia Robocza) nie działają niezależnie od tego, co wpiszecie w edytorze, czy może jest to związane z jakimiś zmianami, wstawieniem obrazków itd. itp.

 Głosik Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 3456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.03.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
[quote=jakubkwa]Zapewne problem ten występuje pod FF3?[/quote]

nie tylko, na operze mam to samo;]

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
Zapewne problem ten występuje pod FF3?

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution