Mam problem bo jak wgrywam te najnowsze ulepszenie to mi go nie czy ta w grze czy ta go tylko w edytorze co robić?
jeśli nie potrzebna ci duża kasa na transfery to sprzedawaj piłkarzy na raty
wówczas co miesiąc będą niższe straty. Spróbuj obniżyć płace piłkarzy, ale uważaj przy tym na kase przy podpisie bo można się wówczas nadziać ;/
sukces=kasa
Z góry dzieki
|
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić! |
|
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich! |
|
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera. |
|
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny. |
|
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie! |
|
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj! |
0 online, w tym 0 zalogowanych, gości, 0 ukrytych
Urodziny obchodzą dziś:

Najnowsze posty