Wyniki wyszukiwania dla: problem

Strona

 Głosik Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 3456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.03.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
26.08.2008 11:06    #16231     Sufler - Porady do gry - Folder z moim zdjęciem
[quote=Jark4]Może poprostu wyłączyłęs w opcjach opcje " Pokazuj zdjęcia zawodników" i dlatego Ci nie pokazuje zdjęcia.[/quote]
ale inne mi pokazuje ;] dziwne co??
ale juz zrobiłem sobie face i działa więc temat do zamknięcia... albo lepiej nie, jak ktoś będzie miał taki sam problem to sobie odświeży a nie będzie zakładał nowego ;]

 Jark4 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 321
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2008
Skąd: LBN
Poziom ostrzeżeń: 0
26.08.2008 10:32    #16232     Sufler - Porady do gry - Problem z wygrywaniem meczów
Przedewszystkim zmien taktykę i posób motywacji graczy. Może byc tu takze problem z treningiem. Cofnij linię obronną, i sam graj z kontrataku. Co jakiś czas zmieniaj taktykę, bo kluby w końcu cię rozpracują. Kup dobrych zawodników do obrony, i powinienes tych problemów juz nie miec.

 krycha1101 Partyzant

Postów: 56
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.08.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
26.08.2008 10:20    #16233     Sufler - Porady do gry - Problem z wygrywaniem meczów
Mam powanzy problem od dluzszego czasu bardzo ciezko mi wygrywac mecze. Prowadze klub ligi angielskiej i w tamtym sezonie wszystko poszlo wysmienicie wygralem lige i LM. W tym sezonie wszystko sie zalamalo. Po 15 meczach jestem na 12 pozycji w lidze. Remisuje z druzynami ktore sa murowanym kandydatem do spadku. Zostalem rozgromiony 5:2 przez bolton i 4:1 przez manchaster. Czesto mam miazdzaca przewage ale niemoge ich wykozystac gdy ja mam 20 celnych strzalow a przeciwni 2 i przegrywam mecz. Czesto trace bramki po kontratakach. Kto mi pomoze co moze byc nie tak?

 dodo361 Młody aktywista

Postów: 247
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.10.2007
Skąd: Biłgoraj
Poziom ostrzeżeń: 0
Też mam taki problem bez edytowania tzn. ? bez edytowania też mi nie działa ;/ ja naciskam tylko wklej, bo mam to zapisane w wordze pisałem, zeby bledow nie było bedzie ten problem usuniety ?

 portowiec1992 Weteran Wojny Ojczyźnianej

Postów: 1608
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.02.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
Widze mamy podobne problemy.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
25.08.2008 13:07    #16236     Sufler - Porady do gry - Problem z manifestem
Zapraszam do tego tematu: http://www.cmrev(...)?page=18
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 portowiec1992 Weteran Wojny Ojczyźnianej

Postów: 1608
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.02.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
25.08.2008 13:04    #16237     Sufler - Porady do gry - Problem z manifestem
Chcąc dodać manifest wciskam przycisk publikuj i nic się nie dzieje.O co chodzi?

 boro92921 Przodownik pracy

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.07.2007
Skąd: Nidzica
Poziom ostrzeżeń: 0
mam problem z manifestami naciskam publikuj i nic się nie dzieje

 fafik1993 Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.08.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
25.08.2008 11:00    #16239     Sufler - Porady do gry - fm modifier 2.25 pomózcie!!!!!
Mam ten sam problem jak wiekszosc .Pojawia mi sie błąb read data error 1073.Próbowałem zmienic cos w opcjach ale i to nic nie dało.Gram na łatce 8.0.2 fix i na najnowszym uaktualnieniu fudiego.

 adson43 Partyzant

Postów: 205
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.02.2007
Skąd: Piekary Śląskie
Poziom ostrzeżeń: 0
23.08.2008 21:46    #16240     Sufler - Porady do gry - Wydatki
Witam. Mam problem otóż gram Bałtiką Kaliningrad (II rosyjska) i mój budżet płacowy wynosi w przybliżeniu 27,5 mln (po pierwsze gram na płace - roczne, nie uzywam FMM tylko awansowałem do I) a wydaje na płace 13. I stąd moje pytanie: Czemu w ostatnim miesiącu miałem w wydatkach przy pozycji Płace 3,300,000 ojro i w głownej mierze przez to byłem w ostatnim miesiącu stratny 4,300,000 ojro. To jest drugi klub co mi sie tak dzieje

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution