[quote=Jark4]Może poprostu wyłączyłęs w opcjach opcje " Pokazuj zdjęcia zawodników" i dlatego Ci nie pokazuje zdjęcia.[/quote]
ale inne mi pokazuje ;] dziwne co??
ale juz zrobiłem sobie face i działa więc temat do zamknięcia... albo lepiej nie, jak ktoś będzie miał taki sam problem to sobie odświeży a nie będzie zakładał nowego ;]
ale inne mi pokazuje ;] dziwne co??
ale juz zrobiłem sobie face i działa więc temat do zamknięcia... albo lepiej nie, jak ktoś będzie miał taki sam problem to sobie odświeży a nie będzie zakładał nowego ;]

Facebook
Twitter
YouTube
Twitch.tv
RSS
Najnowsze posty