Mam problem, chcem rozpocząć nową grę ale w trakcie ładowania tego paska zacina mi się w połowie. Przeinstalowałem grę ale niestety nic mi to nie dało. Proszę o pomoc
[/quote]
Mój problem polega na tym że gram sobie Śląskiem Wrocław i moi środkowi pomocnicy (ofensywny Mila i defensywny Górski, gram 4-4-2) notują nadmierną liczbę strat kiedy mają piłke przy nodze. Moje pytanie brzmi: czy mogę to poprawić zmieniając im coś w ustawieniach??? z góry dzieki za pomoc
moje gg 682844 czekam...jestem caly czas
moje gg 682844 czekam...jestem caly czas
moje gg 682844 czekam...jestem caly czas
|
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić! |
|
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich! |
|
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera. |
|
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny. |
|
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie! |
|
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj! |
0 online, w tym 0 zalogowanych, gości, 0 ukrytych
Urodziny obchodzą dziś:

Najnowsze posty