Wyniki wyszukiwania dla: problem

Strona

 v1r00z Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
Mam problem, chcem rozpocząć nową grę ale w trakcie ładowania tego paska zacina mi się w połowie. Przeinstalowałem grę ale niestety nic mi to nie dało. Proszę o pomoc

 mirek0490 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
Mam problem z grą. W pewnym momencie zauwazyłem, ze znikneły dane w historii zawodników z ostatniego sezonu, w sumie troche mnie to zmartwiło, ale przeciez nie przeszkadza to w grze, wiec grałem dalej, jednak gdy po chwili próbowałem zapisac gre to wyskoczył komunikat ze "zapis gry zakonczył sie niepowodzeniem" i powstał backup gry. Oczywiscie próbowałem kilka razy, ale bez skutecznie. Czytałem ze pare osób miało taki problem, ale u nich czesto w takiej sytuacji znikał terminarz, a u mnie nic sie z nim nie stało, mogłem normalnie grac dalej, no ale bez zapisania;/. Domyslam sie ze nie wiele sie da juz z tym zrobic, bo pewnie porpostu seve padł, ale ciekaw jestem dlaczego tak sie stało i czy ma to zwiazek ze znkinieciem historii piłkarzy.

 stycz89 Partyzant

Postów: 71
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.07.2008
Skąd: Ostrowiec Św.
Poziom ostrzeżeń: 0
27.08.2008 21:16    #16223     Sufler - Porady do gry - Przechwałki, rekordy itp.
[quote=adasko]Sam już nie wiem o co chodzi, ale...
http://img37(...)sxy4.jpg
... to trochę dziwne, że stoper zdobywa tyle goli. Jak na razie:
- król strzelców LM ( http://img39(...)3xl8.jpg ),
- 8. strzelec PD ( http://img39(...)4ub5.jpg )
- najlepszy strzelec Realu Madryt: http://img39(...)5aa0.jpg

Staty w lidze: http://img14(...)2yb6.jpg

PS. W obecnym sezonie Micah strzelił ok. 23 gole... z głowy po dośrodkowaniach przy stałych fragmentach gry!!!

Czy to jakiś bug? Dopiero po zmianie taktyki (w obecnym sezonie) Anglik zaczął zdobywać tyle goli...

PS. Nie gram 'save and load'. Wyrosłem z tego w FM2005. :)[/quote]


Mi tu przychodzi na mysl ze moze ustawiles taktyke z tak zwanymi "killer rogami" masz i czytaj :

http://www.cmrev(...)___.html

 Szobinho Młody aktywista

Postów: 463
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.04.2008
Skąd: Poznań! :D KKS!
Poziom ostrzeżeń: 0
27.08.2008 06:27    #16224     Sufler - Porady do gry - Rozbudowa bazy treningowej
Witam, otóż mam taki problem. Gram lechem, już 3 sezon. Miałem zadowalającą bazę treningową. Poprosiłem o rozbudowę i po jakimś czasie po ukończeniu rozbudowy patrzę , a tu "obiekty treningowe - przeciętne" Dlaczego tak sie stało?!
'Por Que?No Entiendo Por Que'

 niemamocnych Partyzant

Postów: 175
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.08.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
26.08.2008 21:01    #16225     Sufler - Porady do gry - słaba gra skrzydłowych
mam taki problem że obojętnie jakim klubem gram moi skrzydłowi zawsze grają brzydko chciałbym żeby biegali robili jakieś rajdy z piłką ładnie dośrodkowywali a tu nic... prubowałęm juz wielu kombinacji z ustawieniami indywidualnymi i nic... może wy macie na to jakiś pomysł sposób?

 Hunter91 Młody aktywista

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.05.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
26.08.2008 20:00    #16226     Sufler - Porady do gry - straty w środku pola
Od razu zaznaczę że nie znalazłem takiego tematu na suflerze :) Mój problem polega na tym że gram sobie Śląskiem Wrocław i moi środkowi pomocnicy (ofensywny Mila i defensywny Górski, gram 4-4-2) notują nadmierną liczbę strat kiedy mają piłke przy nodze. Moje pytanie brzmi: czy mogę to poprawić zmieniając im coś w ustawieniach??? z góry dzieki za pomoc

 Piwosz@Fm Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.05.2008
Skąd: Biały Kościół
Poziom ostrzeżeń: 0
26.08.2008 17:29    #16227     Sufler - Porady do gry - Problem z Backgroundem
Witam Serdecznie.otóz mam taki problem nie wiem jak zrobic te backgroundy(tla)....wie ktos jak je zrobic zeby bylo odtwarzane losowo????prosze o szybka odpowiedz:Dmoje gg 682844 czekam...jestem caly czas

 Piwosz@Fm Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.05.2008
Skąd: Biały Kościół
Poziom ostrzeżeń: 0
26.08.2008 17:28    #16228     Sufler - Porady do gry - Problem z tłem
Witam Serdecznie.otóz mam taki problem nie wiem jak zrobic te backgroundy(tla)....wie ktos jak je zrobic zeby bylo odtwarzane losowo????prosze o szybka odpowiedz:Dmoje gg 682844 czekam...jestem caly czas

 Piwosz@Fm Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.05.2008
Skąd: Biały Kościół
Poziom ostrzeżeń: 0
26.08.2008 17:27    #16229     Sufler - Porady do gry - backgroundy losowe - configi
Witam Serdecznie.otóz mam taki problem nie wiem jak zrobic te backgroundy(tla)....wie ktos jak je zrobic zeby bylo odtwarzane losowo????prosze o szybka odpowiedz:Dmoje gg 682844 czekam...jestem caly czas

 dooomiiin Młody aktywista

Postów: 426
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.05.2008
Skąd: Grudziądz
Poziom ostrzeżeń: 0
26.08.2008 15:41    #16230     Sufler - Porady do gry - Masowa wyprzedaz
Ale przynajmniej problem będzie miał z głowy;p
by dooomiiin

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.