Wyniki wyszukiwania dla: problem

Strona

 onejoke Młody aktywista

Postów: 100
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.09.2006
Skąd: Sokołów Podlaski
Poziom ostrzeżeń: 0
01.09.2008 13:43    #16201     Sufler - Porady do gry - Zamiana "kropek" na "ludziki"
[quote2=Jark4][quote=onejoke]Albo chociaż nazwę to sobie poszukam w necie[/quote]
http://www.cmrev(...)ek_.html

Poszukaj tu.[/quote2]

To nie te, chodziło mi konkretnie o te co są na sortitoutsi.net , a dzięki za fatygę

 Jark4 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 321
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2008
Skąd: LBN
Poziom ostrzeżeń: 0
01.09.2008 13:10    #16202     Sufler - Porady do gry - Zamiana "kropek" na "ludziki"
[quote=onejoke]Albo chociaż nazwę to sobie poszukam w necie[/quote]
http://www.cmrev(...)ek_.html

Poszukaj tu.

 Bubappmi Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.06.2007
Skąd: Międzychód
Poziom ostrzeżeń: 0
31.08.2008 18:00    #16203     Sufler - Porady do gry - Problem pomiędzy klubem
Witam.

Mam pewien problem... prowadzę Lecha Poznań, początek 2 sezonu. Chce do zespołu sprowadzić Davida Degen'a. Z tego co pisze klub chce się pozbyć piłkarza za 100 tyś zł. Daje te 100 tys i klub odrzuca oferte. Rzucam do klubu zapytanie za ile.. przychodzi wiadomość że za 100 tyś, ja to akceptuje a klub mimo to odrzuca ofertę. Co jest grane? Na testy klub się zgodził, a Degen chce przejsćdo mojego klubu lecz klub na to nie pozwala? Co jest grane? Może mi ktoś pomóc?

 achu Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
31.08.2008 14:40    #16204     Sufler - Porady do gry - Gra się wyłącza
Masz zainstalowanego patcha 8.01 lub 8.02? na czystym fmie tez mialme ten problem z poczatku.

 *JacK* Partyzant

Postów: 71
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.08.2008
Skąd: Racibórz
Poziom ostrzeżeń: 0
31.08.2008 14:34    #16205     Sufler - Porady do gry - Gra się wyłącza
Mam mały problem związany z tym iż gdy gram w FM-a po prostu gra mi się wyłączą bez powodu. Gram i się wyłącza. Może ktoś miał kiedyś taki problem i może mi pomóc. Bardzo proszę o pomoc z góry dzięki.

 bajkopisarz Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 459
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
31.08.2008 01:10    #16206     Sufler - Porady do gry - Stadion Chelsea

 Jark4 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 321
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2008
Skąd: LBN
Poziom ostrzeżeń: 0
30.08.2008 21:05    #16207     Sufler - Porady do gry - Piłkarz nie lubi asystenta
[quote=wilq1993]nie, nie asystent ani razu jeszcze nie prowadził meczu za mnie, mam ustawione co najwyżej komendę aby przeprowadzał rozmowy motywacyjne.[/quote]

No własnie i tu jest problem;p Musisz kontrolować co asystent mówi twoim zawodnikom podczas rozmowy motywacyjnej , bo może cos odwalić, i zawodnik się na niego obrazi. Nie ufaj w 100 % swojemu asystentowi. Jeśli problemu nie stanowi rozmowa motywacyjna na lini aystent - Rafinha, to pewnie nie mają dobrych stosunków poza boiskiem, i tego juz na pewno nie zmienisz, musisz czekać.

 wilq1993 Partyzant

Postów: 260
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2007
Skąd: Lębork
Poziom ostrzeżeń: 0
30.08.2008 21:00    #16208     Sufler - Porady do gry - Piłkarz nie lubi asystenta
nie, nie asystent ani razu jeszcze nie prowadził meczu za mnie, mam ustawione co najwyżej komendę aby przeprowadzał rozmowy motywacyjne. Taka mała podpowiedź czasami z niej korzystam. Ale nadal nie jest rozwiązany problem więc niestety nie dostaniesz ode mnie plusika;]
Czas to pieniądz a ja nie jestem zegarmistrzem

 Galileusz Partyzant

Postów: 157
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.08.2008
Skąd: Socho
Poziom ostrzeżeń: 0
30.08.2008 20:10    #16209     Sufler - Porady do gry - Spowolnienie ...
Hej ! Gram 4 ligami (szkockie) oraz wszyscy piłkarze z 14 krajów na ogromnej bazie danych (nie wiem czy to czasem nie za dużo). Mam kompa procesor 2.4 Ghz i pamięć 1 Gb. Gra wczytywała się 34 minuty, chodzi w porządku do moment zapisu, a w szczegolnosci po rozegranym meczu. Potem gdy wyjdę z gry i na ponownie włączę komputer gra chodzi normalnie. Na wcześniejszych FM-ach grałem takimi samymi parametrami i nie było takich problemów. Czy faktycznie tyle wczytanych krajów może tak spowolnić rozgrywkę ? Czy można temu jakoś zaradzić, oczywiście zachowując dotychczasowe paramerty gry ?

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
29.08.2008 18:37    #16210     Sufler - Gra przez sieć - Zagrajmy przez internet!
poczytaj http://www.cmrev(...)eci.html

obrazki wrzucamy, tylko jeżeli pomagają w rozwiązaniu problemu. Twój koń nie pomaga w niczym ;-)
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution