nie dramatyzujmy, spróbuj reinstall wyczyść rejestr i może pomoże....
łap:
http://www.cmrev(...)ve_.html
http://www.cmrev(...)gry.html
http://www.cmrev(...)a__.html
http://www.cmrev(...)mu_.html
http://www.cmrev(...)na_.html
jak widzisz jest sporo takich tematów
http://www.cmrev(...)raza=gra nie została wczytana
łap:
http://www.cmrev(...)ve_.html
http://www.cmrev(...)gry.html
http://www.cmrev(...)a__.html
http://www.cmrev(...)mu_.html
http://www.cmrev(...)na_.html
jak widzisz jest sporo takich tematów

http://www.cmrev(...)raza=gra nie została wczytana

mam nadzieję że to pomoże,choć teraz mam inny problem-chyba z Bundesligą lada moment się pożegnam-okazała się być nieco silniejsza od 2.Bundesligi ;p
Facebook
Twitter
YouTube
Twitch.tv
RSS
Najnowsze posty