save i PSG

 bialy13 Młody aktywista

Postów: 313
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.06.2007
Skąd: Węgrów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2007, 20:21    Pytanie
Grałem sobie PSG w CM3/4 i zminimalizowałem gre w trakcie zapisywania. Patrze: CM brak odpowiedzi. Myślę że już sie zapisało(spory kawałek czasu minął). Próbuje wczytać save i wyskakuje mi: CONTRACT_MANAGER::load() - cannot load save file a zaraz po tym: Zapisana gra nie została wczytana

Błagam o pomoc!!! Wszystkie techniki pomocy dozwolone(nawet jeśli będzie trzeba dysk oddać do naprawy ;))

 bialy13 Młody aktywista

Postów: 313
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.06.2007
Skąd: Węgrów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2007 20:47    #20
@pucek
32,7 MB
@pawisco
a czym da sie to pozakładać??

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2007 20:52    #21
Nie pamiętam ile ważyły zapisane gry w CMie ale chyba więcej. Ja by to posklejał klejem do drewna...
A na poważnie szkoda zachodu - nauczyło Cię to, że czasami warto robić kopię zapasowe.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 bialy13 Młody aktywista

Postów: 313
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.06.2007
Skąd: Węgrów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2007 21:01    #22
Niczego nie nauczyło... mam kopie zapasową z pół sezonu temu... ja nigdy nie odpuszczam - będę próbował. Gdy już naprawdę szanse są małe daje sobie spokój... Jeśli naprawdę nie ma sznas odzyskania/posklejania napiszcie o tym a nie: Ja by to posklejał klejem do drewna... ok?

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2007 21:05    #23
Nie spotkałem się z klejeniem sava więc tak napisałem.

Chyba to oczywista oczywistość.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Pawisco Weteran Wojny Ojczyźnianej

Postów: 2207
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.02.2007
Skąd: okolice Wrocławia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2007 21:35    #24
Dokladnie - save jest nie do uratowania i musisz sie z tym pogodzic. Przykro mi. Raczej nie ma mozliwosci zlozenia save do kupy przynajmniej nie zjawilem sie z takim ciekawym zjawiskiem :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.