Bład podczas instalacji FM 08

 David723 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.10.2007
Skąd: Puławy
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2007, 14:13    Pytanie
Witam! Chcialbym juz moc z Wami zaczac cieszyc sie gra w FM 08, ale niestety nie moge... Mam nastepujacy problem:
Otoz wsadzam plytke do napedu, uruchami sie odtwarzanie, i wyskakuje instalacyjne okienko gdzie sie wybiera jezyk... no to oczywiscie "english" i klikam dalej i wyskakuje mi tak blad:
"installer user interface mode not supported
unable to load and to prepare the installer in GUI mode"
klikam OK i instalacyjne okienko sie zamyka.... Wie ktos co moge zrobic?
Prosze o pomoc.... Pozdrawiam

 alex_waw Młody aktywista

Postów: 188
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.10.2005
Skąd: Warszawa/Pruszków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2007 15:35    #10
oho zaczyna się...

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2007 15:38    #11
To nasze gonienie za piratami jest trochę dziwne - trochę mi to przypomina CBA. A na
100 % nie jestem ich zwolennikiem.

FM był dostępny od 17.10.2007 w Wlk. Brytanii. Szybko ta paczka doszła.

Może spróbuj reinstall Windowsa. Może instalka jest uszkodzona? Sprawdź czy u kumpla da się zainstalować.

Użytkownik uznał post za pomocny

To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Wujek Przecinak Legenda Służb Wywiadowczych

Postów: 2280
Grupa: Ekspert
Dołączył: 31.12.2003
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2007 15:56    #12
Teoretycznie przesyłka mogła dotrzec do Polski w trzy dni.
Niestety ja nie mam angielskiej wersji gry i ci nie pomogę. Czekam na polską premierę. Nie mogę się więc cieszyć razem z tobą.
Jeżeli okaże się, że ten błąd wyskakuje w pirackich wersjach po prostu się pożegnamy.

 sefko1 Przodownik pracy

Postów: 1146
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2007 16:24    #13
9pucek
Nie musisz mi wierzyć. Nie mam FM-a. Zamówiony jest w pre-orderze z cmrev. Co nie znaczy, że nie znam osób, które wola w ten sposób pozyskać wersje gry. Jesli juz mam byc dokładny to od wczoraj widziałem już 3 takie wersje, w tym jedną w pracy, dlatego moge sie w miare kompetentnie wypowiadac w tej kwestii.

David723
To co napisał 9pucek jest chyba najlepszym dla Ciebie rozwiązaniem. Jeśli to gra z pudełka to spróbuj zaistalować u znajomego. Będziesz wiedział, czy to problem z gra czy z windowsem.

 David723 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.10.2007
Skąd: Puławy
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2007 17:44    #14
zrobilem mniej wiecej jak radzicie.... bo nie zainstalowalem u kolegi tylko na drugim kompie (a dokladniej mojej siostry :)) i tam chodzi :/ wiec mozliwe ze to cos z windowsem.... wiec chyba czeka mnie formacik :(

 David723 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.10.2007
Skąd: Puławy
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2007 14:50    #15
dziekuje wszystkim za pomoc gra mi dziala :) jej... jest super po prostu ;d a tak przy okazji... znacie jakies stronki z logami itp do 2008?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution