Wypożyczenie zawodnika

 jaro Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.09.2003
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.08.2005, 21:02    Pytanie
Dziś kupiłem grę CM 03-04. Chciałbym sie dowiedzieć jednej rzeczy a mianowicie jak wypożyczyć zawodnika. Mam rozegrane pół sezonu i stwiedziłem że wypożycze paru swoich zawodników innym klubą aby mogli się ograć. Wchodzę do opcji "zaoferuj innym klubą" ale jest dostępna tylko opcja sprzedaży. Jak zrobić aby zaproponować wypożyczenie ?? Proszę o pomoc. Dziękuję z góry

 Bobi były Premier Rewolucji

Postów: 380
Grupa: Ekspert
Dołączył: 12.12.2003
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.08.2005 13:08    #1
Nie da się zaproponować wypożyczenia. Jeśli chcesz oddać zawodnika na wypożyczenie, wchodzisz w okno jego statusu transferowego i tam ustawiasz, aby był dostępny do wypożyczenia. Teraz mozesz tylko czekać na oferty.

 jaro Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.09.2003
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.08.2005 14:34    #2
A jak zrobić żeby go chcieły wypożyczyć go inne kluby. Bo wystawiam takiego zawodnika za 10 000 zł na wypożyczenie a nadal nikt go nie chce

Grzechoo_FCBAYER... Proletariat

0
23.08.2005 15:44    #3
Należy poprostu ustawić mu status 'Dostępny do wypożyczenia" i czekać. Nic więcej nie da się zrobić.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.