Robi Robson 2.6

mikrophone Proletariat

0
21.08.2005, 15:55    Pytanie
Niestety, nie można ściągnąć RR ;(. Zróbcie coś z tym, bo nie działa ani Wasz serwer FTP, ani obydwa mirrory....

 Victor Valdes Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.08.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.08.2005 18:48    #1
U mnie ten pierwszy mirror (arenafm) nie działa, ale ten drugi (centrumcm) działa jak najbardziej i można ściągać, nawet niema przekroczonego limitu ściągania

Post pomocny

MysticMaciej Proletariat

0
21.08.2005 22:14    #2
a ja wgrywam sobie update i kiedy zaczynam niowa gre po chwili wyskakuje mi ze qwystapil blad

Post pomocny

 Kotek Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2005
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.08.2005 11:11    #3
Ściągnij najnowszego patcha 4.1.5 czy jak mu tam i powinno działać.

Post pomocny

Korpiel Proletariat

0
26.08.2005 10:03    #4
Mam pytanie jest jakis program ktorym mozna robic transfery??Chce uaktualnic sobie gre,a zaden Patch czy update nie dzialaja,wyskakuje mi blad!wiec chcialbym to zrobic jakims programem,edytorem lub czyms co istnieje:)Czy jest cos takiego??

Post pomocny

Proletariat

0
28.08.2005 14:35    #5
Korpiel spróbuj CM 4 Pregame Editor

Post pomocny

Proletariat

0
28.08.2005 18:32    #6
Ok dzieki

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.