zagadnienia taktyczne...

milito Proletariat

0
18.06.2005, 08:43    Pytanie
Chciałbym poruszyć kilka spraw dotyczących taktyki, ostatno sporo czasu spędziłem robiać różne testy w CM 03/04 i nie jestem zadowolony z wyników dlatego chciałym zasięgnąć waszej rady. (pytania dotycza systemu 4-4-2)
1.Wiem, ze przesadna ilość oddawanych strzałów z dystansu to bug, ale może macie jakiś pomysł co zrobić by zawodnik z 30 metra nie strzelał bez sensu na bramkę tylko rozegrał np do boku??(oczywiscie strzaly z dystansu ma wylaczone)
2.Założmy że chce grać bokami tzn duża ilość dośrodkować rajdy skrzydłowych itp., co lepiej waszym zdaniem wybrać grę środkiem(podobno wtedy lepiej powinni grac skrzydłowi bo maja wiecej miejsca ale moim zdaniem to nie jest tak do końca) czy po prostu dac akcje skrzydlami i akcje ofensywne bocznym? I co w takiej sytuacji ze srodkowymi pomocnikami? angazowac ich w akcje ofensywne?
3.Jestem maniakiem angielskiego futbolu stad moje zamilowanie do gry skrzydlami... kolejne pytanie jak myslicie co najlpeij ustawic obroncom bocznym(przy 4-4-2) by jak najczesciej podawali prostopadle wzdluz lini bo skryzdlowych pomocnikow?
4.Ostatnie... Jak zaradzic temu by napastnik nie schodził nagminnie do boku tylko czekal tam gdzie jego miejsce w polu karnym na pilke od skryzdlowego? (u mnie najczesciej wyglada to tak ze rozwiaj sie akcja napastnik dostaje pilke schodzi do boku a skrzydlowy jest w polu karnym...) napastnika u mnie maja ustawione akcje ofensywne moze cos im zmienic co myslicie na ten temat??

Troche slugo napisalem... ale z góry dziekuje wszystkim ktorzy powaznie potraktuja moje pytania odnosnie taktyki i cos doradza, szczegolnie licze na doswiadczonych managerow:)! Dzieki wszystkim!

milito Proletariat

0
18.06.2005 15:14    #1
Spoko forum CM i polska scene znam i to calkiem dobrze:) free role w moim zespole nie ma nikt, czasem wlaczam ale nie napastnikom tylko ofensywnemu pomocnikowi. Masz racje ze nie bedziemy miec nigdy kontroli nad swoim zespolem i o to chodzi zeby nie moc calkiem kierowac zesplem bo wtedy gra bylaby za prosta! Jesli chodiz o strzaly z dystansu to myslalem wlasnie ze chodzi o patche zainstalowalem wszystkie najnowsze ale problem nie zniknal. Moze strzalow jest nieco mnie ale 12 w tym 1 celny w meczu oddanych przez pomocnika to i tak moim zdaniem duzo za duzo... dzieki za odpowiedz Reaper!

Post pomocny

 SZk Pierwiastek Inteligencki

Postów: 440
Grupa: Ekspert
Dołączył: 04.04.2003
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.06.2005 13:42    #2
I zyli dlugo i szczesliwie...

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution