Błąd w finansach

 rico Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2006
Skąd: kÄ?trzyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.02.2005, 11:28    Pytanie
Po 1 sezonie grania legia finanse klubu zaczely sie znacznie zmniejszac choc sprawdzalem bilans miesieczny to zawsze byl na plus wrescie sprzedajac zawodnika za miloin euro zamiast dodac ten milion odjelo mi milion , i tak przez caly czas zamiast dodawac mi kase to odejmowalo mi kase czy macie ten sam problem ?? jak go rozwiazac ??

 XerfaX Partyzant

Postów: 72
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2003
Skąd: Starachowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.02.2005 20:45    #1
heh legia ma zadluzenie wiec nic dziwnego. jak masz kase podana w nawiasie chyba to jest na minusie więc zarabiając wygląda jakby sie zmniejszała. (chyba to z tymi nawiasami bylow 03/04 ale moge sie mylic i bylo w 4). gralem tez legia i nawet kilka sezonow sobie popsulem myslac ze to blad w grze :(

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution