Co zrobić, aby mieć najnowszą wersję FM'a 2016?

 ghana10 Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2018, 23:08    Pytanie
Cześć. Jestem tu nowy, choć konto założyłem wiele, wiele lat temu, kiedy jeszcze się grało w FM 2008 itd. :)

Mam sprawę, choć na wstępie zaznaczam: nie wiem, czy temat założyłem w odpowiednim dziale. Jeżeli nie, to sorki za bałagan i proszę o przeniesienie. Do rzeczy: 3 lata temu dostałem od mojej narzeczonej oryginalnego FM 2016. Los tak chciał, że w momencie, w którym go dostałem, tyle rzeczy złożyło mi się na głowę, że nie miałem czasu w niego grać. Zainstalowałem, pograłem 2 godziny i koniec.

Chciałbym teraz do niego wrócić i pograć, ale chciałbym jakąś aktualizację z najnowszymi składami itd. Czy moglibyście mi powiedzieć, czy są gdzieś dostępne jakieś pliki do pobrania uaktualniające (i pewnie też naprawiające) FM-a 2016? Pytam tak łopatologicznie, bo tak naprawdę nie wiem, jaką łatkę najpierw powinienem zainstalować, żeby wszystko działało, czy najnowszą, czy coś po kolei trzeba instalować, itd. Chciałbym też herby polskich drużyn, bo zamierzam grać ligą polską, aby ten FM jakoś sensownie wyglądał :)

Pamiętam też, że ten FM był jakoś instalowany przez steama. Musiałem założyć jakieś konto, do którego pewnie nie pamiętam danych. Może będę martwił się o to później, ale jeżeli to jest oryginał, do którego mam ten cały klucz rejestracyjny steam (już wykorzystany), to czy jeżeli nie pamiętam danych, to czy będę mógł jakoś to wszystko odzyskać?

Pozdrawiam!

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.12.2018, 23:13

 LukaszPRW Partyzant

Postów: 172
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.09.2016
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2018 23:26    #1
[quote="ghana10"]Cześć. Jestem tu nowy, choć konto założyłem wiele, wiele lat temu, kiedy jeszcze się grało w FM 2008 itd. :)

Mam sprawę, choć na wstępie zaznaczam: nie wiem, czy temat założyłem w odpowiednim dziale. Jeżeli nie, to sorki za bałagan i proszę o przeniesienie. Do rzeczy: 3 lata temu dostałem od mojej narzeczonej oryginalnego FM 2016. Los tak chciał, że w momencie, w którym go dostałem, tyle rzeczy złożyło mi się na głowę, że nie miałem czasu w niego grać. Zainstalowałem, pograłem 2 godziny i koniec.

Chciałbym teraz do niego wrócić i pograć, ale chciałbym jakąś aktualizację z najnowszymi składami itd. Czy moglibyście mi powiedzieć, czy są gdzieś dostępne jakieś pliki do pobrania uaktualniające (i pewnie też naprawiające) FM-a 2016? Pytam tak łopatologicznie, bo tak naprawdę nie wiem, jaką łatkę najpierw powinienem zainstalować, żeby wszystko działało, czy najnowszą, czy coś po kolei trzeba instalować, itd. Chciałbym też herby polskich drużyn, bo zamierzam grać ligą polską, aby ten FM jakoś sensownie wyglądał :)

Pamiętam też, że ten FM był jakoś instalowany przez steama. Musiałem założyć jakieś konto, do którego pewnie nie pamiętam danych. Może będę martwił się o to później, ale jeżeli to jest oryginał, do którego mam ten cały klucz rejestracyjny steam (już wykorzystany), to czy jeżeli nie pamiętam danych, to czy będę mógł jakoś to wszystko odzyskać?

Pozdrawiam![/quote]

Dane do konta steam powinieneś przywrócić - może pamiętasz e-mail na który go rejestrowałeś? Najpierw musisz ściągnąć steam, a potem przywrócić dane do konta.
W pamięci konta steam będziesz miał informację, że grę zakupiłeś wówczas. Więc teraz będziesz mógł ją ponownie zainstalować. Wówczas pobierze ci się najnowsza wersja gry. Wydaje mi się, że nie możesz próbować założyć nowego konta i tam gry zainstalować, bo Ci pokaże że kod na steam został już użyty - dlatego też powinieneś przywrócić stare konto.
Natomiast co do aktualizacji składów na obecny sezon, to wydaje mi się, że może być ciężko coś znaleźć.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.12.2018 o godz. 23:32

 ghana10 Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2018 16:30    #2
OK., ze steamem, myślę, nie będzie większych problemów. Jakoś znajdę. Aktualizacje mogę sobie darować w takim razie.
Mam jednak 3 pytania:
1) Czy są jakieś łatki (jeżeli tak, to skąd mogę je pobrać?), które naprawiają "gołą" wersję FM-a? Z tego, co pamiętam i odkąd pamiętam, to co kolejną wersję było tak, że oni wydają FM-a, a potem po chwili łatki naprawiające.
2) Jak mogę aktywować najniższe ligi polskie - trzecią, a może i czwartą?
3) Skąd mogę pobrać herby drużyn?

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2018 17:54    #3
1) Ze Steam pobiera się automatycznie najaktualniejsza wersja gry.
2) http://www.cmrev(...)%5B%5D=4
3) Herby z dowolnej wersji działają w dowolnej wersji.
twitter.com/Ceyvol

 ghana10 Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.12.2018 10:44    #4
Dziękuję.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.