przerwa zimowa w ekstraklapie

 jonathan11 Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.01.2018
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.01.2018, 15:46    #1
Witam.

Gram Pogonią Szczecin i ostatni mecz zagrałem w połowie grudnia, więc teraz jest przerwa zimowa. Kolejny mecz 10.lutego. Widzę, że zawodnicy dalej trenują, nie mają ustawionych urlopów automatycznie.

Czy powinienem wysłać ich na urlopy na jakiś czas aby odpoczęli, czy w tej grze mogą normalnie trenować przez zimę i będą dobrze przygotowani do rundy wiosennej? Czy może w trakcie rundy zaczną narzekać, że są zajechani i zmęczeni, bo zimą nie wypoczęli? Jak to jest?

 R.Baggio Partyzant

Postów: 65
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.05.2017
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.01.2018 16:59    #2
Pilkarze automatycznie zaczna urlop w okolicy swiat bozego nNarodzenia i beda mieli do konca pierwszego lub drugiego tygodnia stycznia.
Warto ustawic jakies sparingi wyjazdowe z niemieckimi zespolami w styczniu. Kasy troche wpadnie i ogranie u pilkarzy podskoczy.

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.01.2018 17:03    #3
Chyba, że będziesz grał w finale KMŚ, wtedy urlopów w przerwie zimowej brak.

 jonathan11 Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.01.2018
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.01.2018 22:59    #4
Dzięki za odpowiedzi.

Ogólnie to muszę powiedzieć, że jeszcze przed startem rundy wiosennej, bo 23.stycznia zostałem zwolniony. Wyniki miałem przeciętne, ale to mogli mnie zwolnić po ostatnim meczu grudniowym przecież, który notabene wygrałem.

Kabaret z tą grą. Chyba starego save`a uruchomię teraz :P

Zimą chciałem pozyskać stopera i skrzydłowego, dogadałem się z ich klubami, ale kasy na kontrakt starczyło tylko na stopera. Więc nawet dwóch transferów nie mogę zrobić. Słabo!

I w ogóle czemu w styczniu nie można wypożyczać zawodników? W tej grze okienko jest otwarte od lutego dopiero?!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution