Talenty trafiające do "szkółki"

 josiu Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.10.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.01.2017, 13:47    Pytanie
Witam gram Auxerre już ósmy sezon. W pierwszych 3-4 sezonach do mojego klubu w corocznym naborze trafiało zawsze 1-3 świetnych graczy z dużym potencjałem. Tak, że teraz prawie pół pierwszej drużyny to wychowankowie. Jednak w ostatnich trzech latach nabór jest coraz słabszy. Właśnie przyszli do mnie nowi juniorzy, spośród których najlepszy ma potencjał na 2 gwiazdki. Rozbudowałem maksymalnie obiekty młodzieżowe więc myślałem, że teraz będę miał co roku jakąś małą perełkę. Od czego to zależy? Czy nabór juniorów to kwestia losowa? Czy może muszę mieć jakiegoś specjalistę w sztabie? A może nie sugerować się gwiazdkami które określają potencjał? Dzięki za odp.

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.01.2017 19:06    #1
Ja gram Lazio szósty sezon i mam tą różnicę, że dostałem może w sumie dwóch niezłych juniorów :)
Pomijając ten fakt, na gwiazdki specjalnie nie zwracałbym uwagi. Warto mieć najlepszy poziom szkolenia młodzieży i przede wszystkim wyszukiwanie juniorów.

 KibolekLP Partyzant

Postów: 79
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2013
Skąd: Środa Wlkp.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.01.2017 21:43    #2
Podbijam. Też mnie ten temat interesuje. Jeśli ktoś ma coś więcej do powiedzenia niech się udzieli :)
TO MY! LECH POZNAŃ TO MY,TO MY! LECH POZNAŃ TO MY...

 josiu Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.10.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.01.2017 21:48    #3
Zadam jeszcze jedno pytanie. W jaki sposób (i czy w ogóle można) ulepszyć siatkę wyszukiwania juniorów lub młodych talentów (nie pamiętam jak to dokładnie jest nazwane w grze). Ja mam na poziomie "bardzo solidna", lecz nie wiem w jaki sposób ją rozbudować.

 KibolekLP Partyzant

Postów: 79
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2013
Skąd: Środa Wlkp.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.01.2017 22:03    #4
Musisz wysłać prośbę do swojego zarządu.
TO MY! LECH POZNAŃ TO MY,TO MY! LECH POZNAŃ TO MY...

 machaj88 Młody aktywista

Postów: 647
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.01.2017 22:22    #5
Za "rodzenie" się legitnych newgenów odpowiada jeszcze sztab trenerski. Im lepszy sztab w juniorach tym lepsze newgeny. Trenerzy z różnych krajow mogą zaowocować newgenami z tych krajów (w mojej Legii jest Szwajcar i Francuz w juniorach) Analitycy pomagają w wyszukiwaniu lepszych juniorów. No i obiekty na maksa i trzeba je cały czas rozbudowywać. Ja też wyszukuję sobie juniorów na własną rękę i kontraktuję 15, 16 latków do mojej szkółki, często tylko po to żeby dac im pograć trochę w pierwszym składzie w wieku 17,18 i sprzedać gdy mają 19,20 lat ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.