Problem z grą

 Dywan Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2016
Skąd: Żywiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.12.2016, 19:26    Pytanie
Witam, mam problem polegający an tym, że gry próbuję zatrzymać grę, ona mi się zacina na amen. Nie da się nic kliknąć, nawet jej wyłączyć - proszę o pomoc! Wszystko zaczęło się po aktualizacji na 2.0

 Eltri Partyzant

Postów: 43
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.12.2016 19:45    #1
Masz oryginał? jeżeli tak to "zatrzymać" na którym etapie? poprzez "przeglądaj", mecz 3D? Próbowałeś poprzez ctrl+alt+del następnie "uruchom menedżera zadań" wybrać proces fm i zakończ? Jeżeli to nie działa, to możesz mieć problem z innym software`m czy hardware. A jeżeli przed aktualizacją tego nie miałeś, to możliwe że najnowszy update spowodował "zatrzymanie" w niekompatybilność procesów gry, więc szanse na łatkę wzrosną wraz ze zgłoszeniami społeczności FM.

 Dywan Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2016
Skąd: Żywiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.12.2016 23:08    #2
Nie no przez menadżera to raczej każdy wchodzi jak sie gra zaciela :D Pomogło sprawdzenie spójności plików gry na steamie, problem rozwiązany :)

 Dywan Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2016
Skąd: Żywiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2016 11:44    #3
Problem znowu powrócił, gra już się tak zacina że nie można nic zrobić, użycie procesora jest drastyczne. O co kaman, zawszy wszystko płynniutko chodziło ;/

 Eltri Partyzant

Postów: 43
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2016 14:38    #4
Raczej każdy...
Sprawdź zaczynając inną karierę czy jest tak samo, aby wyeliminować wadliwego save`a. Jak nie to un/in powtórnie. Nigdy nie miałem opisanej sytuacji.
Sprawdź także wirusy, które mogą zużywać zasoby procesora.

 Dywan Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2016
Skąd: Żywiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2016 17:41    #5
Na pewno nie mam żadnego wirusa, od czasu kiedy miałem koparke kryptowaluty na kompie to sprawdzam cały czas stan procka itd. Teraz znowu gra się nie zacina, chodzi płynnie, ale zacina się wtedy gdy daję "przeglądaj". Będę sprawdzał na innych savach, szkoda trochę gdyby był wadliwy bo od początku na nim gram ;/

 Dywan Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2016
Skąd: Żywiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2016 17:57    #6
Sprawdzilem na 2 savie i jest tak samo, gra chodzi płynnie do czasu jak klikne "przeglądaj" - dodam jeszcze, że procesor w czasie gry jest w niskim użyciu, ale gdy gra się zetnie już skacze do 80, a czasem do 100% użycia i trzeba niestety zamykać grę przez procesy ;|

 Eltri Partyzant

Postów: 43
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2016 20:07    #7
Spróbuj ponowną instalację. Wyczyść dodatkowo foldery w "moje dokumenty" prócz savów. Jak dalej nie pomoże pisz do SI.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution