Cały zespół ze statusem "Zmęczony" po urlopach. FM15

 korn93 Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.07.2016, 19:40    Pytanie
Cześć!
Od zakończenia poprzedniego sezonu minęły jakieś 3 tygodnie, piłkarze po powrocie z urlopów (nawet Ci z wysoką "kondycją" i "ograniem";) mają status : "zmęczony". Nie miałem nigdy takiej sytuacji, więc postanowiłem, że wyślę ich na urlop na kolejny tydzień, jednak to znowu nic nie dało, zmieniłem trening najpierw na niższą intensywność (nic to nie dawało, a trzeba było grać już el. LM), więc przyznam się zrobiłem save/load i zamiast lżejszej dałem wbrew logice wyższą intensywność treningu kondycyjnego. Ciągle przy wszystkich nazwiskach widnieje status "zmęczony" lub zmienia się na "musi odbudować kondycje, przed nowym sezonem". Nie mam pojęcia jak z tym walczyć, bo ani rozgrywanie sparingów, ani zwiększanie bądź obniżanie intensywności nie daje efektów. Proszę o rady.

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.08.2016 10:09    #1
Hmm , wiadomo , ze po powrocie z urlopow zawodnicy nie beda w optymalnej dyspozycji ale az tak hmm... Jak wyglada u Ciebie sytuacja z trenerami siłowymi ? Ilu masz , ile gwiazdek masz na "siła" i "aerobik" i jak sa obciazeni trenerzy silowi ?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution