[FMC 14] Taktyka pod konkretny mecz (save)

 maykee Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.02.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.08.2014, 22:30    Pytanie
Witajcie.
Gram pierwszy sezon Koroną Kielce i jak na razie idzie mi w miarę dobrze ale... po przerwie zimowej gram mecz z Górnikiem Zabrze. Pierwszy mecz przegrałem wysoko przy marnej grze. W celu edukacyjnym postanowiłem powtórzyć mecz inaczej wydając polecenia. Sęk w tym, że nie ważne jak ustawie zespół czy polecenia ustawie zawsze przegrywam. Przerobiłem kilka wariantów i czego bym nie zrobił to i tak przegrywam w marnym stylu (najczęściej 1-2).

Stąd prośba do użytkowników forum. Możecie mi podpowiedzieć jak to ugryźć. Co pozmieniać, jak ustawić żeby chociaż zagrać w dobrym stylu nawet przegrywając.

A tu mój save:
https://www.media(...)7eczj7q1

Z góry dzięki dla wszystkich zainteresowanych.

PS: Co zrobić z obroną? Bardzo często tracę bramki w pewien sposób: Dośrodkowanie / podanie w pole karne, zza pleców moich obrońców wybiega przeciwnik, dochodzi do piłki i gol.

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.08.2014 22:51    #1
Przyjąć porażkę z godnością i iść dalej. Proste.
A co do Post Scriptum - właśnie w taki sposób pada 90% bramek w tej grze.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.08.2014 o godz. 22:52

 maykee Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.02.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2014 16:48    #2
Z porażką się pogodziłem. Nie stosuje load/save żeby wygrywać mecze bo to zabija całą radość z gry. Mnie raczej chodzi o to co robię źle gdy przegram w kiepskim stylu - taka metoda na naukę (bo doświadczenie mam słabe w FMa).

Dlatego liczę na pomoc kogoś kto się na tym zna bo od kogo się uczyć jak nie od lepszych, a sam nawet eksperymentując z taktyką nie mogę uzyskać nawet dobrej gry (mniejsza o wynik) w tym meczu.

PS2: Czy w tej wersji gry normalne jest to, że drużyna przeciwna strzela gola zaraz po tym jak go straci? Bo w jednym meczu miałem tak 2 razy a i w innych bardzo często się tak zdarza.

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2014 18:44    #3
Mecze wygrywa się głównie morale. Kiedy nagle gra postanowi Ci uprzykrzyć życie, to przegrasz choćby i z klubem z 11 ligi angielskiej, bo tak. FM to mały wredny dzieciak z lupą, co przypala mrówki. Koniec końców zdarzy się spadek formy, nawet nagle, bo za dobrze być nie może. Pewnego pięknego dnia, każdy z Twoich graczy zapomni jak się gra w piłkę, choć 3 dni wcześniej grał bardzo dobrze.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 08.08.2014 o godz. 18:45

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.