Jak pozbyć się zawodnika, który nie chce odejść

 pjootr Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.07.2014, 12:54    Pytanie
Nie mogę się pozbyć jednego zawodnika a mianowicie chodzi mi o Kakę w Milanie. Zarabia o wiele za dużo i nie gram formacją z środkowym ofensywnym pomocnikiem. Nie chce rozwiązać za porozumieniem i nikt go nie chce kupić mimo, że wystawiam go za zero. Mogę tylko rozwiązać kontrakt za wartość taką jaką zarobi do końca kontraktu czyli 19 mln, ale mi chodzi właśnie o to, żeby na nim zaoszczędzić. Próbowałem go dodawać na wymianę, ale z żadnym klubem nie może się dogadać co do pensji, a próbowałem specjalnie z bogatymi klubami.

Co mam z nim zrobić, żeby ktoś go chciał albo zgodził się rozwiązać za porozumieniem?

 wczesny Partyzant

Postów: 51
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.07.2014 15:41    #1
spróbuj wypożyczenie, przynajmniej trochę zaoszczędzisz.

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.07.2014 16:08    #2
Wypożyczenie, gdzie zainteresowany klub będzie musiał mu płacić trochę forsy. Zawsze nawet te 10% Cię uratuje, jest też szansa na to, że takiemu piłkarzowi spodoba się potem w klubie i zgodzi się na obniżkę zarobków pod warunkiem, że jego obecny kontrakt nie ucierpi (czyt. będziesz mu płacił część płacy do końca Twojego kontraktu z nim). Zwalnianie to tylko w ostateczności, nawet przepłacana gwiazda zawsze może wejść w meczu i zmienić ważniejszych dla Ciebie piłkarzy ;)

 Brazzo Młody aktywista

Postów: 354
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.07.2014 01:39    #3
Jest na to kilka sposobów, ale nie dają one 100% skuteczności i mogą wpłynąć na odbiór Ciebie przez resztę zespołu:
- wysokie kary za niesportowe zachowanie (gdy będzie marudził o grę)
- można spróbować ostrej kłótni z nim (ale konsekwencją może być kwas w drużynie, nie polecam)
- renegocjacja kontraktu (z próbą obniżenia płacy i skrócenia kontraktu)

Ogólnie gwiazdy ciężko wypożyczyć by ktokolwiek płacił im pensję (nawet w części). Gdy zgłaszają się zespoły to w większości propozycje są odrzucane (za mało rozpoznawalny klub). Paradoks całej tej sytuacji polega na tym, że musisz liczyć na fart i jakiekolwiek zainteresowanie. Jego gra (lepsza bądź gorsza) może także spowodować, że będą na niego chętni. Brak gry = brak chętnych do zakupu.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.