FM Genie Scout Sale Value

 ajdaho Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2014
Skąd: warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.05.2014, 10:25    Pytanie
Witam,

Czy został naprawiony już błąd z nieprawidłowym Sale Value w FM Genie Scout 2014? Obecnie nie mam możliwości sprawdzenia czy podaje prawidłową wartość, dlatego pytam Was. Dodam, że posiadam płatną wersję (G).

 arvanis Partyzant

Postów: 109
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2010
Skąd: Bytom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.05.2014 11:05    #1
Nie. Zarówno w FMRTE, jak i w Genie te wartości są ostro zaniżone. W gruncie rzeczy na cenę wywoławczą wpływa dużo czynników (Twoje stosunki z menedżerem drugiej drużyny, relacje między Waszymi klubami, to czy gracie w tej samej lidze, czy drugi klub ma celowniku kogoś od Was, jaki jest status danego zawodnika w drugim klubie, ilu jest w klubie graczy na jego pozycję, czy sam zawodnik dobrze się czuje w zespole, ile pozostało do wygaśnięcia kontraktu etc.) i chyba nie ma co liczyć, że którykolwiek edytor zacznie nagle pokazywać poprawnie. Kiedyś, grając Valencią, próbowałem wyciągnąć z R.Sociedad młodego napastnika wycenianego na niecały 1 mln €. Genie pokazywał, że będzie nie kosztował niewiele ponad tą wartość; FMRTE twierdziło, że za 8 baniek będzie mój; klubowi skauci donosili, że nie uda mi się go kupić; a Real Sociedad zaśpiewał 60 mln € i się poddałem. Dodam, że Man City wykupiło go 17, co było dla mnie jakimś pie***lonym żartem, ale na FM-base napisali, że to normalka - niektóre kluby jak ognia unikają sprzedaży zawodnika do ligowego rywala i wolą na transferze stracić kilka Ojroków i oddelegować grajka na "obczyznę", niż wzmocnić konkurencję.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution