drastycznie spadające atrybuty

 tomcio.k Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.11.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.05.2014, 13:17    Pytanie
Zauważyłem u siebie koszmarny bug w grze, bo inaczej chyba nie da się tego wytłumaczyć. Otóż piłkarzom nagle spadają atrybuty i to te kluczowe na ich pozycji. Gram PSV i na razie stwierdziłem takie cuda u trzech piłkarzy. Jeffrey Bruma jest OŚ, a jego krycie i odbiór na początku rozgrywki miały wartości 12-13. W drugiej części sezonu nagle zmieniły się na 10 i 8. Inny obrońca Jorrit Hendrix miał 12-14, a nagle w trakcie sezonu spadły mu do 5-6. Adam Maher jest pomocnikiem, jego podania miały na początku wartość 16, a teraz na koniec sezonu zaglądam, a on ma 8. To jest przecież niemożliwe chyba nawet gdyby nie trenowali wcale. Czy ktoś zauważył takie cuda u siebie? Bo jeśli ma już nie być kolejnej łatki do tej gry, to można ją wyrzucić do śmietnika!

 sanki88 Partyzant

Postów: 125
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.05.2014 14:33    #1
Jest wiele przyczyn spadków atrybutów. Ale tutaj masz rację, nie aż takich spadków. Zawodnicy grali regularnie? Mieli jakieś poważne kontuzje? Są niezadowoleni z sytuacji w klubie? Może atrybuty spadają ze względu na podeszły wiek? Albo zaczęli trenować na innych, słabszych obiektach (np. rezerwy niektórych klubów mają osobną infrastrukturę)? Albo namieszałeś coś z treningiem u tych zawodników? Chociaż i tak nie wyobrażam sobie, nawet po wystąpieniu wszystkich możliwych czynników w jednym czasie, żeby te atrybuty aż tak leciały w dół.

 gadom1986 Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.11.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.05.2014 14:37    #2
ja miałem podoba sytuację zmieniłem trenerów, reżim treningowy, indywidualny tez i problem się skończył ale. miałem naprawdę słabych trenerów.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.05.2014 14:57    #3
Tak już jest. Też o tym kiedyś temat założyłem. Nawet młodym zawodnikom wszystkie atrybuty spadają, totalny bezsens. Przez cały sezon cieszę się z każdego wzrostu atrybutu, jak niemowlak, żeby później wszystkie atrybuty mu spadły.

GŁUPIA GRA.

łap http://www.cmrev(...)363.html

// Edytowano 4 razy, ostatni raz 05.05.2014 o godz. 15:02

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 tomcio.k Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.11.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.05.2014 15:08    #4
Zawodnicy są młodzi i grają regularnie. Nie mieli długich kontuzji. Są zadowoleni. Każdy trener zajmuje się jednym elementem treningu, ma odpowiednie do tego predyspozycje, a trening ma minimum 3,5 gwiazdki. Obiekty, na których trenują są doskonałe. Dodatkowy trening jaki mają przydzielony, to podnoszenie konkretnego atrybutu lub roli na boisku. Żadna dostępna opcja w grze normalnie nie powinna aż tak zarżnąć umiejętności piłkarza, ale właśnie przyszedł mi do głowy jeden pomysł. Otóż zdarzyło mi się używać FM Live Editor gdy kilku zawodników w tym samym czasie odniosło kilkumiesięczne kontuzje. Nie mogłem pogodzić się z taką niesprawiedliwością i używałem opcji "heal team". Myślicie, że to mogło być uboczne działanie tego edytora? Czy może akurat kolega, któremu też spadały atrybuty, również używał tego edytora?

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.05.2014 15:19    #5
Ja niczego nie używałem.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 sanki88 Partyzant

Postów: 125
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.05.2014 15:32    #6
No to nie wiem... Mi się takie coś jeszcze nigdy nie zdarzyło. A patrzyłeś może na PA i CA tych zawodników? Może są już bliscy osiągnięcia potencjału i źle skoncentrowany trening, zbyt duże natężenie innych atrybutów niż kluczowe powoduje "podbieranie" punktów CA z tych atrybutów kluczowych i przydzielanie ich na inne, te które są trenowane mocniej. Gdzieś jakaś przyczyna musi być, gdyby to był błąd gry to na pewno nie przeszłoby to tak niezauważone.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.