POMOCY!! Problem z save'em

 pieeeernik Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.05.2014, 21:03    Pytanie
Witam,

Gram swoją karierę w Southampton oraz trenuję reprezentację Belgii. W pierwszym sezonie z Southampton wygrałem wszystkie 3 angielskie trofea i stworzyłem niesamowitą taktykę. W trakcie trwania MŚ (przed drugim meczem) zapisałem sobie grę. Odpalam rano patrze i ... "zapisana gra nie została wczytana". Myślałem, że mnie coś rozwali w środku.. taki piękny sezon poszedł się je***. Tym bardziej piękny, że porobiłem już transfery (David Luiz, Ogbona i paru innych).
Gram bez żadnych wspomagaczy, które mogłyby popsuć save'a!!

Czy byłby ktoś tak miły i poświęciłby chwilkę czasu pobierając save'a (i jeżeli u kogoś innego pójdzie) i prze symulował troszkę (może wtedy mi odpali) i zauplaudował?
Bardzo proszę i z góry dziękuje,
:)

LINK

https://www.media(...)li323n0n

Pozdrawiam,
Karol

 pieeeernik Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.05.2014 21:08    #1
Albo jakby ktoś spróbował oczyścić programem Shadow Explorer (ponoć pomaga), bo u mnie na XP nie pójdzie :(

 KibolekLP Partyzant

Postów: 79
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2013
Skąd: Środa Wlkp.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.05.2014 11:10    #2
Też tak kiedyś miałem i to nawet nie raz. I wszedłem na sposób zapisując karierę w paru plikach. Raz tu, za 30 minut tutaj, za godzinę w kolejnym pliku i było git.

Z tego co pamiętam, raz jak tak straciłem save'a to na zrobiłem "przywróć system" np. z dnia poprzedniego, czy tam z konkretnej godziny w opcjach Windows. I o ile dobrze pamiętam wtedy było już wszystko ok, z moim zapisem. Może spróbuj tak samo? Nic zaszkodzi spróbować :)
TO MY! LECH POZNAŃ TO MY,TO MY! LECH POZNAŃ TO MY...

 pieeeernik Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.05.2014 15:16    #3
nie działa z przywracaniem :(

 KibolekLP Partyzant

Postów: 79
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2013
Skąd: Środa Wlkp.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.05.2014 17:40    #4
To ja nie wiem. To w takim razie życzę miłej kolejnej rozgrywki :)
TO MY! LECH POZNAŃ TO MY,TO MY! LECH POZNAŃ TO MY...

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.05.2014 18:59    #5
Spróbuj sprawdzić spójność plików :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.