Problem po aktualizacji

 legionista3 Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.05.2012
Skąd: Wałcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.03.2014, 15:10    Pytanie
Witam

Mam pewien problem. Otóż Steam zainstalował mi automatycznie aktualizację Football Managera 2014 jakiś miesiąc temu. Wcześniej miałem już rozegrane 6 sezonów w T-Mobile Ekstraklasie i właśnie grałem 7. No i aktualizacja zmieniła mi podczas tej kariery zasady, tzn. nie mogę teraz wystawiać w meczu więcej niż 2 zawodników spoza UE :/ od tego czasu zacząłem nową karierę w innej lidze ale jakoś nie wciąga mnie ona za bardzo i chciałbym znowu pograć sobie na tamtym zapisie, bo osiągnąłem już bardzo dużo, ale z tymi zasadami się nie da bo połowa mojego podstawowego składu to zawodnicy spoza UE, a nowej kariery Legią na pewno nie zacznę dopóki nie wyjdzie wersja 2015. I teraz pytanie: czy mógłbym jakoś usunąć tę aktualizację albo ją wyłączyć? Dla mnie to trochę dziwne, że takie coś się zmieniło podczas zaczętej już dawno temu kariery. Podejrzewam, że nie tylko ja mam taki problem. Będę bardzo wdzięczny za pomoc!

 arvanis Partyzant

Postów: 109
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2010
Skąd: Bytom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2014 05:36    #1
Wszyscy tak mają i w gruncie rzeczy niewiele możesz z tym zrobić:
1. Odpal FMRTE (albo edytor z FMa) i pododawaj drugie obywatelstwo swoim piłkarzom.
2. Weź urlop do końca sezonu/najbliższego okna transferowego i wymień skład.
3. Odinstaluj FMa i zainstaluj jeszcze raz, wyłączając automatyczną aktualizację (acz nie wiem, czy to faktycznie coś da).

Ja miałem to szczęście, że w podstawowym składzie miałem tylko 4 cudzoziemców i spatchowało mnie na zaledwie kilka spotkań przed oknem. Jakoś udało mi się przebrnąć (acz nie bez strat punktowych) do przerwy zimowej i uzupełniłem skład grajkami z UE. Szkoda, że wprowadzili takie zasady, bo planowałem budowę perspektywicznej drużyny złożonej m.in. z brazylijskich i ukraińskich talentów.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.05.2014 12:33    #2
w sumie dobrze, że to wprowadzili. Szkoda tylko, że nie działa to w ten sposób, ze gracze dostają okienko z informacją, że od PRZYSZŁEGO sezonu to będzie obowiązywać i że należy pozbyć się nadmiaru piłkarzy bo inaczej się nie będzie dało grać. Ale przepis chyba prawidłowy

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.