Szaraki grają w U19

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.02.2014, 18:58    Pytanie
Ostatnio zauważyłem, że w ogóle moja młodzież nie gra w u19. Grają natomiast jakieś szaraki, których nawet nie ma w moim składzie. Skąd oni się biorą? Dlaczego moja młodzież nie gra? Czyżby kolejny mega bug?

Screen z moimi młodzikami - http://zapod(...)png.html
Gra tylko dwóch, a reszta, która gra to ludzie widmo. Zawsze szaraki są widoczni w składzie. Strasznie to dziwne. Później spróbuję zmienić menagera u19.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 27.02.2014, 18:58

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2014 18:32    #1
Jak nie decydujesz się na zatrudnienie graczy z naboru juniorów, albo zwalniasz jak leci, to tak się będzie kończyć.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2014 18:56    #2
WTF?

Mój menegar zatrudnia wszystkich z naboru. Czy Ty w ogóle patrzyłeś na mojego screena? Mam tam od chuja zawodników, a nikt nie gra. Gdy nie ma wystarczającej liczby zawodników, to gra dodaje szaraków, którzy są widoczni w grze. Widzisz ich tam? Nie, więc nie gadaj bzdur.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2014 00:02    #3
Co się tak napinasz, 15 to Twoja liczba lat że takie nerwy?
Po pierwsze - to tylko u-19, po drugie naprawdę utalentowani zawodnicy to się w u-19 marnują, ja w wieku 15-16 już ich rzucam do pierwszego zespołu (gram Realem, więc wymagania wysokie).
Po drugie - nie rzucaj mięsem, nie jesteś w masarni. Trochę kultury nie zaszkodzi.
Po trzecie - spróbuj ze zmianą trenera. Albo sam obejmij obowiązki (trochę więcej roboty, ale tyż więcej frajdy). Kiedyś można było na wakacie ustawić "graj ustaloną jedenastką", ale skoro tu kieruje komputer, to śmierdzi.

Może masz opcje, że sam wybierasz skład? Bo ta skórka mi na 100% nie odpowie na to, a też się kiedyś głowiłem nad tym problemem, jak pokaszaniłem opcje w 11 albo 12.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2014 01:37    #4
[quote="buczek93"]Co się tak napinasz, 15 to Twoja liczba lat że takie nerwy?[/quote]
Bo potraktowałeś mnie jak głupka? Tak przynajmniej wywnioskowałem z Twojej wypowiedzi.
[quote="buczek93"]Po pierwsze - to tylko u-19, po drugie naprawdę utalentowani zawodnicy to się w u-19 marnują, ja w wieku 15-16 już ich rzucam do pierwszego zespołu (gram Realem, więc wymagania wysokie).[/quote]
Ja ich trzymam w u19. Gdy kończy 19 lat, to cały świat takiego grajka chcę mi kupić. Dlatego dla mnie to jest ważne. Teraz będę musiał ich wszystkich wypożyczyć - zbliża się zimowe okienko. Tylko że tam nie dostaną najlepszych trenerów, bazy, ani mentorów.
[quote="buczek93"]Po drugie - nie rzucaj mięsem, nie jesteś w masarni. Trochę kultury nie zaszkodzi. [/quote]
Zareagowałem odpowiednio do Twojej wypowiedzi.
[quote="buczek93"]Po trzecie - spróbuj ze zmianą trenera. Albo sam obejmij obowiązki (trochę więcej roboty, ale tyż więcej frajdy). Kiedyś można było na wakacie ustawić "graj ustaloną jedenastką", ale skoro tu kieruje komputer, to śmierdzi. [/quote]
Trenera zmieniałem, nie pomogło. W poprzednim sezonie wszystko było ok.

// Edytowano 14 razy, ostatni raz 01.03.2014 o godz. 01:44

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2014 18:02    #5
Hmmm.... zupełnie nie wiem czym to może być spowodowane...
Może spróbuj ich przesunąć do U-21 i udostępnić do U-19, bądź po prostu gdy są w U-19 zobaczyć czy ich dostępność do gry przez 90 minut nie jest przypadkiem odznaczona... Jeżeli to nie pomoże to zupełnie nie wiem o co może chodzić
.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.03.2014 00:08    #6
Ogólnie ja mam jakiegoś pecha z tym managerem. Oby tylko budowa obiektów mi działała, resztę jakoś przeżyję...
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.