Problem z kamerą "Zbliżenie"

 bonus1 Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.01.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.01.2014, 19:18    Pytanie
Witam i pozdrawiam wszystkich jako że to mój pierwszy post tu.
W managery gram od jakiś 14 lat [wcześniej jeszcze cm] i żadnego nie opuściłem ale przejdę do rzeczy
Mecze zawsze gram na kluczowych i kamerze zbliżenie i mam następujący błąd który dość często się zdarza 2/3 razy w meczu.
Tak więc mam 2 pytania odnośnie rozgrywania meczy w trybie 3d
Otóż kamera w FM 2014 przy którejś sytuacji kluczowej mi się oddala [nieznacznie] ale jednak 2 - 4 razy w meczu potrafi się tak oddalić a ja lubię jak największe postacie grajków i mnie to denerwuje. Miałem to na łacie 14.1.3 mam też na najnowszej, mało tego moi koledzy na rożnych skórkach i komputerach też mają ten bug kamery.
Tak więc pytam czy jest jakiś fix albo sposób do tego żeby ta kamera zawsze miała piłkarzy jak na początku meczu [gdy przybliżam scrollem myszki na max] bo teraz jedynym sensownym rozwiązaniem jest przewinąć na chwile do tyłu mecz i wtedy znowu działa mi scroll w myszce że mogę zoomować.
Jak nie przewinę meczu podczas tego bugu to jest oddalenie i scroll w myszce nie działa.
Proszę o pomoc bo mnie to strasznie denerwuję a ja akurat zwracam uwagę na takie szczegóły.

I jeszcze jedno pytanko w fm 2011 były kiedyś włosy do ściągnięcia [lepsze kolory w 3d]. W 2014 rude i blond wyglądają mało wyraźnie czy może ktoś spotkał się z jakimś lepszym bardziej wyrazistym kolorem włosów w 3d ?

 falisz89 Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.01.2014
Skąd: Kędzierzyn- Koźle
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2014 13:32    #1
Nie spotkałem się nigdy z takim błędem. Moim zdaniem warto spróbować gry na kamerze " trybuna główna". Przy maksymalnym przybliżeniu scrollem jest ekstra, dokładnie widać zachowania poszczególnych piłkarzy i umożliwia właściwą reakcję na wydarzenia boiskowe. Może na tej kamerze problem nie będzie występował? A swoją drogą- oglądając tylko kluczowe momenty tracisz bardzo dużo. Rozszerzone to moim zdaniem absolutne minimum, które pozwoli zobaczyć co tak naprawdę drużyna gra i jak działa.
Co do włosów-
http://sorti(...)-edition , szczegóły i opis w linku. Nie wiem czy działa z 3d, ale na pewno znacząco poprawia wygląd newgenów.
Od niedawna na CMrev, od dawna z FM:)

 bini Partyzant

Postów: 248
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2009
Skąd: Dzierżoniów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2014 19:29    #2
[quote="falisz89"]Co do włosów-
http://sorti(...)-edition , szczegóły i opis w linku. Nie wiem czy działa z 3d, ale na pewno znacząco poprawia wygląd newgenów.[/quote]

Nie działa w 3D. Wpływ ma tylko na twarze newgenów wyświetlane w profilu.

 bonus1 Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.01.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2014 22:45    #3
Otóż właśnie najbardziej pasuje mi kamera zbliżenie bo grając w FM sprawdzonymi taktykami [zgranym zespołem powiedzmy 2-3 sezon] skupiam się na kluczowych akcjach oraz jak największych postaciach piłkarzy.
Ten problem z kamerą "zbliżenie" [jedna z tych nowych] jest i nie jest to wina mojego kompa czy skórki bo występuje to na różnych kompach [mojego brata, kumpli] oraz na różnych łatkach - często np przy rzutach rożnych oddala się kamera trochę i tak już zostaje bo nie dział scroll myszki i trzeba wtedy przewijać dziebko do tyłu żeby zaskoczyło i żeby scroll znowu działał.
Tak samo np są zbugowane kolory skóry piłkarzy 15 zamienia się z 17 i chyba 16-18 tak więc większość murzynów wygląda jak mulaci i na odwrót tyle że ten problem jest od początku wprowadzenia 3d w FM.
Paradoksalnie jak chcesz mieć najbardziej "bladego" grajka wybierz mu karnacje nr 10 w edytorze będzie dużo bardziej biały niż ten za skórą 1-4. Dziwię się że jeszcze nikt tego nie poprawił bo np jak grałem obrońcą Sakho w PSG i wyglądał jak jasny mulat to trochę raziło bo na CUT Oucie to on czarny jak smoła jest, na szczęście już to wszystko poprawiłem w edytorze [jak co roku w każdym nowym FM od kiedy wprowadzili 3d]

// Edytowano 6 razy, ostatni raz 11.01.2014 o godz. 22:53

 n0wak Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.09.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.04.2014 10:14    #4
Da się to jakoś naprawić albo czy jest jakiś sposób na inną kamerę o podobnym zbliżeniu, która by się nie bugowała? Rzeczywiście naprawia się na chwilę jak przewinę do tyłu ale nie najlepsze to rozwiązanie.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.