sprowadzanie zawodników

 medik03 Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.01.2014, 12:10    Pytanie
Kto lub co odpowiada za sprowadzanie zawodników do klubu?

Dlaczego jednego zawodnika można sprowadzić, drugiego nie. Czy jest to sama renoma klubu, renoma menegera, zadanie scouta czy coś jeszcze innego ?

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.01.2014 12:43    #1
reputacja pilkarza, klubu, menagera, ligi... jest sporo czynnikow decydujacych o tym czy dany grajek chce do nas przejsc czy nie

 DipSet Partyzant

Postów: 59
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.01.2010
Skąd: WWA
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.01.2014 12:44    #2
Na to czy zawodnik jest zainteresowany przejsciem do danego klubu składa się dużo rzeczy. Wiadomo, że Messi nie przejdzie do Legii ale zastanówmy się dlaczego? No odpowiedź jest prosta. Głównym powodem to słaba reputaja klubu i słaba renoma Ligi. Wydaje mi się że są to dwa główne wyznaczniki tego czy zawodnik przejdzie do klubu. Oczywiście na tą decyzje mają też wpływ inne różne rzeczy tj. jaki jest ulubiony klub zawodnika, jaki manager jest ulubieńcem zawodnika, reputacja managera też jest ważna bo zawodnicy częściej przechodzą do doświadczonego managera. A zadanie scouta nie ma tu nic do rzeczy.

5!

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.01.2014 o godz. 12:46

 Willson Partyzant

Postów: 337
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.01.2014 15:21    #3
Dodam, że często mącą agenci. Zauważcie jak łatwo się kupuje grajka który akurat nie ma swojego agenta. Ja często odpuszczam zawodnika przez nierealistyczne żądania agenta.
Model negocjacji jest dość ciekawy, aczkolwiek jest sprawa która mnie nurtuje od wielu lat.
Jak to jest, że zawodnik wybiera inny klub za kasą czesto o wiele mniejszą niż mu TY proponowałeś.???

I nie ma znaczenia czy twój klub jest słabszy/silniejszy/ z lepszej/gorszej ligi. Grałem przeróżnymi klubami odkąd istnieje seria FM i zawsze takie działanie gry budziło niesmak.
Centrum wróciło....zobaczymy.


Kiedyś redaktor LCM cm4.pl

 DipSet Partyzant

Postów: 59
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.01.2010
Skąd: WWA
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.01.2014 19:33    #4
Może różne klauzule zawarte w kontrakcie

 German Partyzant

Postów: 401
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2010
Skąd: Gubin/Poznań.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.01.2014 22:17    #5
Może mniejsza konkurencja w składzie.

 juventino Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.12.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2014 15:34    #6
A ja mam pytanie do osób grających polską ligą. Czy po podniesieniu reputacji klubu, zdobywając mistrza kraju i grając w pucharach jest szansa na ściągnięcie młodych talentów z Afryki, czy Brazylii do polskiego klubu? Gram pierwszy sezon Wisłą i pojawiło się kilka newgenów 16-20 letnich z dobrymi parametrami, ale żaden nawet nie chce rozpocząć negocjacji.

Jeśli w późniejszym czasie jest możliwe sprowadzenie takich zawodników, to jaką minimalną reputację powinienem mieć? Jak gracie klubami z większą reputacją, tj. Legią czy Lechem to chcą do was przejść?

Z góry dzięki za odpowiedź

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 03.01.2014 o godz. 15:35

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2014 17:47    #7
oczywiscie, ze jest szansa. musisz tylko podniesc reputacje przede wszystkim klubu, ale i ligi

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution