Problem z niezadowolonym graczem

 Tirith Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.11.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.11.2013, 22:30    Pytanie
Mam problemik z De Jongiem. Otoz po jakis 10 meczach gosc mial juz 3 czerwone kartki wiec dostal po premi. Nie zgodzil sie z moja opinia i bardzo sie zdenerwowal. Teraz ma niskie morale i nie chce gadac. Czy da sie jakos go udobruchac? FM 14

 Gieorgij Partyzant

Postów: 241
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2012
Skąd: Arrakis
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2013 13:01    #1
Cały czas go wystawiasz? Chwal go kiedy tylko możesz, na konferencjach, po dobrym jego meczu zajrzyj czy nie możesz go pochwalić. Obserwuj jak reaguje na twoje rozmowy motywacyjne. Innej drogi nie ma.

Użytkownik uznał post za pomocny

Dziennik czyli blog wielotematyczny

FM12: Legia Warszawa (06.11 - 08.12) | Brighton & Hove Albion (10.12 - 11.13) | Anderlecht Bruksela (11.13 - )

 Tirith Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.11.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2013 13:39    #2
Tak własnie robie. Wystawiam go bo nie wyobrażam sobie skladu bez niego. Odwala czarna robote w pomocy. Trudno wiec czekam.

PS W miedzy czasie znow czerwona zarobil :)

 McMoney Młody aktywista

Postów: 801
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.07.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2013 15:09    #3
Co do niezadowolenia gracza to ten FM jest dziwny. Zakontraktowałem zawodnika z wolnego transferu, nadając mu status zaplecze drużyny już przy propozycji kontraktu, więc nie zmieniłem jej po jego przyjściu. Przyjął warunki bez wahania, więc myślałem że wie na co się pisze. Rozegrałem 10 meczy w lidze, w tym jeden dodatkowy w pucharze, a on mi płacze, że rzadko gra i w ogóle jakiś sfochowany. A przez ten okres rozegrał mi chyba 3 mecze, w tym dwie z ławki, strzelił bramki w dwóch meczach....jak na zawodnika z takim statusem nie powinien być obrażony. Często też (nie zawsze, ale często) był w meczowej osiemnastce, lecz z ławki się nie podnosił. I prosi mnie taki miglanc o rozmowę bo mu się coś niepodoba. Zrozumiałbym jakby miał status kluczowego, czy gracza pierwszego zespołu. Coś jakiś przerważliwiony ten FM jest.
Glory, Glory MAN UNITED !!

 Tirith Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.11.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2013 18:18    #4
To prawda. Ale zeby nie tracic radości z gry tłumaczę sobie takie sytuacje różnymi szczegółami. W tym wypadku można sobie to tłumaczyć tym że ktoś ma taki sfochowany charakter. To samo tyczy się sytuacji na boisku. WIele razy widze moment jak gracz robi coś zupełnie nie logicznego. Wiec tłumacze sobie jakimiś elementami których w FM nie widzimy (zawodnik czegoś nie zauważył, stracił równowage itp)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution