FM 14 Tryb klasyczny

 Marecki_LDZ Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.11.2011
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2013, 17:14    Pytanie
Jeżeli ktoś jest bardziej obeznany w temacie to niech mi wytłumaczy w jaki sposób mogę wpłynąć na bazę danych w FMC ?
Z tego co zauważyłem to tryb klasyczny korzysta chyba z innej bazy danych.
Nie ma możliwości przy starcie rozgrywki wyboru bazy danych.
Nie ma obecnie żadnego edytora czasu rzeczywistego do FMC.
Zaczyna mnie wpieniać zakaz transferowy i 5 kontuzji takich miedzy 2-6mies.
Do Fm 13 był FM Editor Live, który dawał radę przy leczeniu piłkarzy, a teraz póki co jestem w czarnej dupie bo po prostu nie mam kim grać by coś w meczu ugrać.
Szukałem jakichś informacji na temat edycji bazy danych ale nic dosłownie nic nie znalazłem stąd ten temat.
Może ktoś z angielskim radzi sobie lepiej ode mnie i byłby w stanie znaleźć jakieś informacje.

 plagus Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.10.2011
Skąd: Częstochowa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2013 21:17    #1
a ja mam takie pytanie.. PO CO GRAC? skoro bola cie kontuzje.. nie ma czym grac to po co grac?.. czy jak takiej wisle legii czy komus tam wyleca kluczowi pilkarze to urban przykladowo wlacza edytor i leczy Sagana? najpierw ludzie placza ze realizmu nie ma.. teraz ze jest i z rzeczywistoscia nie idzie sobie poradzic

 Marecki_LDZ Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.11.2011
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2013 22:27    #2
Sorry ale realizm by był gdyby nie była zablokowana możliwość pozyskania piłkarzy z wolnego transferu , bo tego w rzeczywistości zakaz nie dotyczy. Urban miał czas i budżet by przeprowadzić transfery. W widzewie sytuacja jest ciężka, żeby nie mówić dramatyczna.
Nie mam ani jednego piłkarza który mógłby dźwignąć drużynę, a w tym momencie mam w sumie 8 kontuzji z czego 5 to piłkarze niby pierwszej jedenastki.
Poza tym w ogóle nie odpowiedziałeś w temacie tylko przyszedłeś tutaj zatrolować.
Piszesz o realiźmie? Daj mi wolne transfery.
Na przyszłość nie wymądrzaj się tylko odnoś się do tematu. A temat przypominam dotyczy edycji bazy danych.

Nie zabieraj głosu w temacie w którym nie masz nic mądrego do powiedzenia.
Nara trolu.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 03.11.2013 o godz. 22:29

 plagus Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.10.2011
Skąd: Częstochowa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2013 23:22    #3
mam prawo wypowiedziec sie wszedzie.. wolny kraj.. za to ty nie masz prawa mnie trollem nazywac..

a co do zakazu transferowego to przypadkiem nie obowiazuje ogolny zakaz nawet wolnych zawodnikow pomiedzy pewnymi datami? bo z tego co pamietam to co innego jest koniec okna dla zawodnikow z kontraktami a co innego dla wolnych.. choc co ja tam moge wiedziec.. poza tym ze nigdy nie siegam do jakichs edytorow.. bo po co.. cos sie nie udaje i zagrywka ala kody w grze pff

 Marecki_LDZ Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.11.2011
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2013 08:58    #4
[quote="plagus"]mam prawo wypowiedziec sie wszedzie.. wolny kraj.. za to ty nie masz prawa mnie trollem nazywac..[/quote]
Masz prawo wypowiedzieć się wszędzie, ale na temat.
Mam swoje lata i nie potrzebne mi są takie komentarze jak twoje, które wcale nie dotyczą tematu.

[quote]a co do zakazu transferowego to przypadkiem nie obowiazuje ogolny zakaz nawet wolnych zawodnikow pomiedzy pewnymi datami? bo z tego co pamietam to co innego jest koniec okna dla zawodnikow z kontraktami a co innego dla wolnych.. choc co ja tam moge wiedziec.[/quote]
Dobrze ale mnie nie chodzi o listopad tylko chciałbym kogoś zatrudnić na początku rozgrywki.
Zdążyłem sprzedać Kaczmarka i Rybickiego by zwolnić środki na pensje a potem się okazało że nie mogę nikogo zatrudnić

[quote]poza tym ze nigdy nie siegam do jakichs edytorow.. bo po co.. cos sie nie udaje i zagrywka ala kody w grze pff[/quote]
A to to nie jest offtop? Co mnie obchodzi że ty nie uznajesz edytorów ? Twoja sprawa. Tylko nie pouczaj mnie i nie mów co dla mojej gry jest lepsze bo to jest moja gra.

Więc jak nie wiesz jak mógłbym wpłynąć na baze danych to nie zaśmiecaj mi więcej tematu bo czekam na wypowiedź kogoś kto będzie mógł mi pomóć.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution