Crash...

 adson43 Partyzant

Postów: 205
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.02.2007
Skąd: Piekary Śląskie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.09.2013, 20:43    Pytanie
Wiem...wiem...temat oklepany...że już tysiące razy był...

Ale trapi mnie mój problem. Gram sobie Wolvesami, i mam 2.06.2017, i...koniec bo mam crash dump.
Ok, niby to samo co inni. Ale zastanawia mnie, zakładam nową kariera, biorę Zenit (dowolna drużyna) i...też mam crasha. Sam nie wiem czemu. Nową kariere zakładałem na update "FM13 Transfers Update Pack (by pr0)" Proszę Was o pomoc bo to nie jest normalne

 adson43 Partyzant

Postów: 205
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.02.2007
Skąd: Piekary Śląskie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.09.2013 17:17    #1
Odświeżam. Bardzo prosze o pomoc

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.09.2013 21:28    #2
Sprawdź spójność plików poprzez wejście w steam, kliknij PPM na FM13(w tym steamie, w bibliotece gier) i we właściwościach poszukaj sprawdź spójność plików... może coś ci sie usunęło albo nie wszytstko zaktualizowało.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.