Reprezentacja Niemiec nie działa - fake patch

0
12.09.2013, 17:12    Pytanie
Witam! W czym może być problem? Zainstalowałem wg. wskazówek dwa różne fake patche (jeden z tego serwisu) a mimo to nie można grać reprezentacją naszych zachodnich sąsiadów. Jestem pewny, że wszystkie pliki kopiuje w odpowiednia miejsca.

Lekki off-topic, nie chcę pisać naraz dwóch tematów : polećcie mi jakieś logopacki, ale takie naprawdę dobre, gdzie jest więcej herbów niż tylko dla najlepszych lig. Nie mogę patrzeć np. na drużyny z naszej II ligi nie posiadające prawdziwych emblematów :|

 Tobi18 Młody aktywista

Postów: 635
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.10.2009
Skąd: Sopot
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.09.2013 17:24    #1
1. Tak, ja też mam ten problem, ale u mnie do reprezentacji Niemiec i Japonii powoli wkraczają newgeny, więc jakoś przeżyję.

2. http://sorti(...)ic-logos

Użytkownik uznał post za pomocny

http://tobi18.cmrev.com/blog.html - zapraszam do śledzenia mojej kariery Interem Mediolan w FM16.

 tts0 Partyzant

Postów: 568
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.09.2013 18:27    #2
W celu uzyskania grywalnych reprezentacji Niemiec i Japonii należy wejść w folder z grą -> data -> db -> wybrać folder bazy danych i następnie usunąć
"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

 tts0 Partyzant

Postów: 568
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.09.2013 18:27    #3
W celu uzyskania grywalnych reprezentacji Niemiec i Japonii należy wejść w folder z grą -> data -> db -> wybrać folder bazy danych i następnie usunąć folder o nazwie inc(czy jakoś tak) - to wszystko. Nie trzeba wgrywać żadnych gównianych plików fake i tym podobnych pierdół;)
"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

0
12.09.2013 19:47    #4
No niestety, nie pomogło. Inne pomysły? Dziękuję Tobi18 za logopack :)

Mam "wyguglane" rozwiązanie - zaraz sprawdzę czy działa, ale dam je już teraz, bez względu na powodzenie u mnie :D http://www.aidth(...)eam-fix/

A więc: " For Windows, you have to open the file named as "Fake" (inside the folder "1330", or "1300" if you haven't updated the game) with Wordpad or similar. Then, in the line in which says "German national team", you have to change "1" for "0", and save the file. It will make german players visible on their national team. "

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 12.09.2013 o godz. 19:55

 tts0 Partyzant

Postów: 568
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.09.2013 19:59    #5
[quote="miros5011"]No niestety, nie pomogło. Inne pomysły? [/quote]

A rozpocząłeś nową karierę? Zmiany są widoczne dopiero wtedy. U mnie wszystko działa od zawsze w/w spos
"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

 tts0 Partyzant

Postów: 568
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.09.2013 19:59    #6
[quote="miros5011"]No niestety, nie pomogło. Inne pomysły? [/quote]

A rozpocząłeś nową karierę? Zmiany są widoczne dopiero wtedy. U mnie wszystko działa od zawsze w/w sposób. Nigdy niczego nie wgrywałem, ani nie mąciłem.
"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

0
12.09.2013 20:07    #7
Oczywiście, że rozpocząłem ... A sposób, który podałem powyżej, u mnie działa :) więc może jeszcze raz :

1. wchodzimy do ...data/db/1300(lub analogicznie 1330)/Inc/all
2.za pomocą notatnika otwieramy plik "fake.lnc"
3.Znajdujemy następującą linijkę :

#Germany
"FAKE_NATIONAL_TEAM"771 1 <------- tą jedynkę zamieniamy na 0

4.Zapisujemy plik, tworzymy nową grę i cieszymy się reprezentacją DFB w grze :)
5.WAŻNE: Polecam przed powyższymi krokami pobrać i zrobić sobie ten patch http://sorti(...)ile-beta

Miłej gry :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.