Który asystent?

 Ramboski Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.06.2012
Skąd: Żywiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2013, 17:41    Pytanie
Witam,
Nie wiedziałem do jakiego to dać działu więc wybrałem inne.
Mój problem polega na tym, że nie wiem jakiego asystenta wziąć dla Podbeskidzia w 2017 roku.
Rozważam dwie kandydatury głównie:

1. Tomas Jun (Czech) z atrybutami:
Kierowanie zespołem: 13
Motywowanie: 12
Ocena potencjału: 11
Ocena umiejętności: 10
Wiedza taktyczna: 10

2. Veljko Nikitovic (Serb) z atrybutami:
Kierowanie zespołem: 16
Motywowanie: 12
Ocena potencjału: 8
Ocena umiejętności: 9
Wiedza taktyczna: 15

lub jeszcze jeden

Marcin Nowacki (Polak):
Kierowanie: 13
Motywowanie: 11
Ocena p: 9
Ocena u: 10
Wiedza: 13

Głównie asystent jest u mnie potrzebny do konsultowania się w sprawie doboru składu na mecz i wydaje polecenia przeciwko piłkarzom przeciwnika, ewentualnie jakieś raporty, filtrowanie, możliwe, że będzie przedłużał kontrakty młodzikom jak będzie dobry ;)

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 yankes750 Partyzant

Postów: 59
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.02.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2013 19:38    #1
Ja zdecydowanie bym wybrał tego Nikitovica. Dla mnie najważniejszymi atrybutami dla trenera, jest kierowanie zespołem i wiedza taktyczna. Nie podałeś tu jeszcze atrybutów Determinacji i Poziomu Dyscypliny, co dla mnie też jest dość ważne.

 stefan1984 Młody aktywista

Postów: 1353
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2010
Skąd: Posiłów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2013 20:43    #2
Tak samo Nikitović. Jedynie nie wierzył bym bezgranicznie w to, co mówi o najsilniejszej jedenastce i umiejętnościach zawodników.

 Ramboski Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.06.2012
Skąd: Żywiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2013 23:59    #3
Ja sam też brałbym Serba, ale właśnie on ma niską ocenę potencjału i umiejętności, a głównie potrzebuje go do pomocy w ustalaniu składu.

 Ramboski Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.06.2012
Skąd: Żywiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.09.2013 01:20    #4
Ok, temat do zamknięcia, chciałem zaoferować kontrakt (bo był chętny na posadkę asystenta menadżera młodzików...) Serbowi tylko zmieniłem, że będzie moim asystentem, a ten mi rzucił raz większą płacę, żadne negocjacje nie pomogły. Wkur...rzył się na mnie i przerwał negocjacje, biorę pepika :P (jeśli też mu coś nie odwali w pale)

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.09.2013 10:42    #5
mogłeś zaznaczyć na dole po lewej że to są ostateczne negocjacje, może by zmiękł ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.