Po pierwszym sezonie spadła wartość klubu z 2,3mld do 120 mln.

 rafal92f Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.07.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.07.2013, 13:30    Pytanie
Witam. Mam taki problem. Gram Realem Madryt. Wyedytowałem sobie wiek niektórych zawodników (2-3 lata mniej niż w rzeczywistości), dodałem kilka osób do personelu z innych klubów, których nigdy nie mogłem zakontraktować, dodałem przyszłe transfery (Kaka do AS Monaco za 30 mln euro, Messi do Realu za 100 mln euro).
Zakończyłem właśnie 1 sezon gry i w podsumowaniach jak to jest zawsze pokazuje najbogatszy klub, a także największy awans. Ja na rozpoczęciu gry miałem wartość klubu 2,3mld, tyle samo co Barcelona i byłem na 2 miejscu. Po sezonie wartość klubu wynosi 120 mln i jestem na 27 miejscu ... Dodam, że nie edytowałem finansów klubu, ani też umów sponsorskich. Ktoś wie dlaczego tak się dzieje ?
P.S. W tym sezonie wygrałem lige hiszpańską i puchar hiszpanii, w lidze mistrzów odpałem w półfinale z Bayernem.
Proszę o szybkie odpowiedzi.

Pozdrawiam :)

P.S. Gram na FMie 13 steam offline + oficjalny edytor ze stema. Baza danych 1.3.3.

 belzebub666 Partyzant

Postów: 294
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.07.2013 14:20    #1
Przede wszystkim gratuluję pomysłowości. A co do tej wartości klubu to - na czym ona polega? Nie na stanie konta? Może te Twoje niesamowite transfery jak Messi uszczupliły Ci stan konta? Chociaż pewnie to też sobie zwiększyłeś xD

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 04.07.2013 o godz. 14:21

 rafal92f Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.07.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.07.2013 19:40    #2
[quote="belzebub666"]Przede wszystkim gratuluję pomysłowości. A co do tej wartości klubu to - na czym ona polega? Nie na stanie konta? Może te Twoje niesamowite transfery jak Messi uszczupliły Ci stan konta? Chociaż pewnie to też sobie zwiększyłeś xD[/quote]

Czytaj ze zrozumieniem ... Pisałem, że nie zwiększałem budżetu klubu, czy też innych klubowych finansów jak i też umów ze sponsorami. Stan konta na początku gry wynosi bodajże 60 mln euro. Na koniec sezonu miałem 240 mln euro (prawa do transmisji, sponsorzy, wygrana liga itd. więc zwiększył się stan konta). Po zaplanowanym transferze Messiego, stan konta wyniósł około 100 mln, więc o 40 mln więcej niż na starcie gry ... A wartość mojego klubu spadła z 2,3 mld do 120 mln ... Może edytor powoduje takie błędy? Ktoś ma jakiś pomysł ?

 Jerry.Szn Partyzant

Postów: 104
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2012
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.07.2013 11:55    #3
Edytor...
Nigdy nie grałem na edytorach. Zawsze biore słabe ekipy i z nimi osiągam sukcesy.
Wstyd, normlanie wstyd brać Tesco Madryt i jeszcze edytować...

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.07.2013 13:37    #4
[quote="Jerry.Szn"]Edytor...
Nigdy nie grałem na edytorach. Zawsze biore słabe ekipy i z nimi osiągam sukcesy.
Wstyd, normlanie wstyd brać Tesco Madryt i jeszcze edytować...[/quote]

TRUE
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.