niższe ligi Extraklasa-dodatek

 manager2013 Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.06.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.06.2013, 00:16    Pytanie
Witam, ostatnio sciagalem w zipie z tego forum plik grac nizsze ligi (mam tylko Extraklase i 1lige w orginale) pytanie brzmi:czy ten plik ma byc w zipie i do jakiego folderu go dac? dodam tylko,ze nie mam pliku:edytor w folderze z grą.. są tylko kategorie; exported teams, filters games matches sound tactics i jakis obrazek... a w drugim foderze football manager 2013 jest plik sounds...

Prosze o dokladne wskazowki co i jak bo pogralbym nizsza lige Polska.. skad sciagac itd - DZIĘKI

 manager2013 Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.06.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.06.2013 13:48    #10
Oki-super,bardzo mi pomagasz, jeszcze jedno:

slyszalem ze jak sie gra w 4lidze czy np w 3 Polskiej,to gra sie dluzej laduje jak ktos ma malo ram..

ale jesli bym awansowal np do Extraklasy to co wtedy? bedzie juz szybciej gra chodzila? (tak jak bym gral np Lechem)

bo dotychczas gralem Lechem i gra tzn dni ladowaly sie dosc plynnie w porownaniu do 4ligi.

 machaj88 Młody aktywista

Postów: 647
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.06.2013 14:51    #11
Z biegiem czasu przetwarzanie jest coraz wolniejsze, bo baza danych sie rozszerza. Szybciej nie bedzie.

Użytkownik uznał post za pomocny

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.06.2013 15:14    #12
usuń sobie niższe ligi z których awansowałeś żeby nie przetwarzało Ci wszyskich danych z tych lig, chyba że są Ci do szczęścia potrzebne :P
Widzisz GG nie było potrzebne :P

Użytkownik uznał post za pomocny

 manager2013 Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.06.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.06.2013 15:16    #13
no i to mi się podoba - odpowiedzi krotkie i na temat- dziękówa :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.